Bengalin Kumaş Alınır.

bengalin kumaş

Bengalin Kumaş.

İlk kez bengalin tarihi bölgesinde ortaya çıktı -. Bengalin, dolayısıyla bu güzel kumaş adı Avrupa bengalin içinde Fransızca getirdi bu sadece on dokuzuncu yüzyılda oldu. Kumaş hemen moda dünyayı fethetti, mükemmel taklit bengalin kumaşedilir en erişilebilir malzeme olduğu için pahalı ipek ve kalite bakımından ona tekleme kumaş alanlar neredeyse aşağı değildir. Parça Kumaş Alanlar. Buna ek olarak, orijinal bengalin, gerçekten de, ipek liflerinin varlığını sahiptir olabilir. Ancak, daha sonra büyük malzeme ile benzerlikler istinat malların maliyetini azaltmak amacıyla, daha az soylu ve kalitesi diğer türevleri, eklemek başladı.

Kumaş Alanlar.

Bengalin güzel kumaşlar ile elbiseler dikilir itibaren, karmaşık bir kesim olasılığı popüler malzeme yaptı. Bengalin bu güne kadar moda dışarı gitmiş değil. Ben, ne yazık ki, giderek web daha yapay yapısında bulunan son yıllarda olduğu gibi, yüksek kaliteli malzeme seçmek için, bu kumaş, ana şey yapılmış şeyler, gibi eminim. Bileşimi ve Özellikleri Kumaş pamuk elyafı, ipek veya yünden yapılmış ise Bengalin bileşim halinde, doğal olabilir. Naylon elyaf üretimi için kullanılan Ayrıca, sentetik olabilir bengalin ( burada ya da rayon (burada anlatılan Eğer naylon kumaştan özelliklerini görebilir) viskon kumaş uzanıyor olsun ). Parti Kumaş AlanBağlantı elyaf genellikle farklı oluşur. Anda kumaş yapısının en popüler bengalin kumaşpamuk ve spandex bir kombinasyonudur, pamuk ve spandex sadece% 2 olması durumunda% 98 olarak gerçekleşmiştir. Bununla birlikte, diğer oranlarda meydana gelebilir.

Parça Kumaş Alanlar.

Bengalin – mükemmel nedeniyle elastan içeriğine uzanıyor ise kumaş, akan, kolay, çok güzel. Ağırlıksız kumaş yani mükemmel özellikleri ve kalite özelliklerine sahiptir: Hava geçirgenliği. Cilde hoş neden iyi hava geçirgenliği, sıcak ve rahatsız olmayacaktır. Dayanıklılık. Bu oldukça dayanıklı malzeme ve pratiktir. Düşük ısı iletkenliği. Bu nedenle kalite, sıcak hava bengalin hoş serinlik hissi kumaş alımı yapanlar verir, ve soğuk havalarda – sıcaklık hissi. Esneklik ve formların içeriği güzel bir örtü yapmanızı sağlar. Ağ-faydaları da bu malzemeden yapılmış bir ürün mükemmel şeklini korumak ve şekil oturup aslında bağlanabilir, bu kızlar için önemlidir. Bu arada, ürün olabilir şeklini korumak için, daha yıkandıktan sonra bu kumaş becerisi dikiş işler zor kesim için uygun hale getirir.

Kumaş AlanlarDoku kumaşı çeşitli giysi türlerinde kullanışlı kılar. Tam etekli ve gelin elbiseler içeren kokteyl elbiseleri gibi iyi düzenlenmiş elbiseler, bengalinin sağlamlığına güveniyor. Katlar gibi dış giyim de malzemeyi, yıllar boyunca aşınmayı ve yıpranmayı azaltmaya yardımcı olduğuna inanıldığı şekilde kullanabilir. Birçok kişi elbise bengalin kumaşpantolonunda kumaşın hafif gerginliğinden hoşlanır; Çantası ile birlikte, kumaş daha incedir ve yapışkan malzemelerden daha cazip olabilir.

Şerit halinde kesildiğinde, malzeme olarak da bilinir. Süsleme, sağlam ve esnek şeritten oluşturulabilir, ancak iliklerin bu kumaşta yapılması zor spot kumaş alanlar olabileceği söylenir. Aynı zamanda lüks ve uzun ömürlü olduğu düşünülen dikişçileri, bengalin için iyi bir seçim olarak görebilir.

Kumaş çok çeşitli renklerde bulunabilir. Çoğu zaman, tekstil, bir arada bengalin dokunmadan boyanır. Talimatlara özenle uyulması gerekmekle birlikte, evde bengalini ham kumaş alanlar boyamak mümkündür; Polyester içeren boyama kumaşları, profesyonel olmayan kişiler için çok zor olabilir. Malzemeyi kullanırken, kesikleri yavaşça ve hassas bir şekilde yapınız, bu da akılda tutarak yapılmalıdır. Parçaların birlikte dikilmesi, her bir parçadaki olukların eşleşmesi için özenle yapılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın