Pike Kumaş Lakost Kumaş

Pike Kumaş Lakost Kumaş

Pike Kumaş.

Başlangıçta, en yüksek yeni teknolojiler, malzeme seçimi gelişimi ile, ancak şimdi% 100 pamuk, yapılmış ve pamuk Pike Kumaş Lakost Kumaşkarışık kumaşlar tepe yanı sıra ürünün dizi, hem de suni ve sentetik genişletilir parça kumaş.

Pike Kumaş Lakost Kumaş. Kilitleme, özellikle lifler işleminde iki atkı ipliğinin çıkıyor. Kareler, elmas, petek hücre – kombine örgü malzemesi sonucu bir kabartma deseni, genellikle basit geometrik şekiller elde edilir gibi kumaş alımı yapanlar. Bilinen tüm gözleme kumaş – tepe bir tür.

Malzeme özellikleri.

Parti Kumaş. Pike – kimin özellikleri hammadde kompozisyonu büyük ölçüde bağımlı olan oldukça iddiasız iyi kalitede kumaş. Pamuk zirve en popüler olduğundan, o zaman biz kendi özellikleri düşünün: Çevre dostu. Malzeme çevre dostu, bir parçası olarak hiçbir toksik bileşenler kumaş alanlar;

Pike Kumaş Lakost KumaşBu alerjik reaksiyonlara neden olmaz, alerji tavsiye edilebilir;Antibakteriyel. Bu patojen mikroorganizmalara, toz akarları ve küf mantarı dahil büyümesini önler; mükemmel. Harika Pike neden bu kadar popüler gözleme havlu sıvıların çeşitli; nefes alma. Meselesi mükemmel nefes alabilen ve deri yaz giyim üretimi için idealdir, nefes almasını sağlar; bakım kolaylığı. Pike – bakım tamamen gösterişsiz ve basit malzeme.

Bakım Önerileri.

Pike, karmaşık özel bakıma ihtiyaç yoktur, bu yüzden önerileri oldukça basittir:

Etkin ve 40 derece C su sıcaklığında el ya da makinede yıkanabilir;

Çamaşır makinesi dönmeye izin; Bir kurutma, izin;

Pike Kumaş Lakost Kumaş
Pike Kumaş Lakost Kumaş

Pike Kumaş Lakost Kumaş. Yıkama shirt polo üreticisi özel çıkartmalar ile yapıştırma yaka köşeleri önerir zaman. Bu yaka köşeleri kıvrılmış olmadığından emin olmak için gereklidir; yıkama ürünleri düğme tutturmak için çamaşır makinesi içine yerleştirilmeden önce, içindeki iç-dış olmalıdır;

Pike Kumaş Lakost Kumaş. Hafifçe yıkandıktan sonra mümkün olduğunca şekil ve ürünün görünümünü korumak için. Nişasta ürün şu şekilde: kumaş alanlar çamaşır sıcak su içinde önceden patates, mısır veya pirinç nişastası 3 litre su başına 2 yemek kaşığı göre çözünmüş olan yerleştirilir sonra. Parça Kumaş AlanlarÜrün daha sonra yavaşça preslenmiş ve doğal koşullarda kurutulur. Biraz nemli olmalıdır Ütü. Ayrıca nişasta için hazır çözümler kullanabilirsiniz – kesinlikle kumaş alanlar paket üzerindeki tavsiyelerini takip etmek gerektiğinde. nişasta spreyler için çözümler de vardır – sadece ürün araçlarının üzerine sprey parça kumaş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın