Parti Kumaş Alımı Yapanlar.

Parti Kumaş Alımı Yapanlar.

Herkese merhaba!

Parti Kumaş Alımı Yapanlar. Bugün size kumaş üzerine karar verirken sizin telafi etmek düşünebilirsiniz farklı Parti Kumaş Alımı Yapanlar.seçeneklerden bazıları hakkında biraz konuşmak için gidiyorum çoğunlukla olsa da, bu yazı şekerleme ilgili.

Daha belirgin olarak –

Parti Kumaş. Kadife ve kadife gibi bazı kumaşlar (ve bu konuda sahte kürk – sahte bir kürk sarmaşık yapıyor olmanızdan değil, muhtemelen …) Bir şekerleme olan kumaşlar, başından biraz saçla aynı derecede küçük elyafı tutan düz bir taban katmanından oluşur (cildiniz taban tabaka olmak üzere). Uyku şekli temelde kumaş alımı yapanlar taban tabakasındaki küçük liflerin yüzleşmek istediği yöndür. ‘Yanlış’ bir yol ve ‘doğru’ bir yol olacaktır ve genellikle kumaşın çizgi çizgisiyle hizalanır.

Elinizi tohumun üstünde çalıştırırsanız, kendi saçlarınızdaki gibi (ya da kısacası evcil hayvanınızın saçları gibi) direnç kazanırsınız – bu yanlış yol. Oysa, elinizi tahıldan geçirirseniz, kumaş alımı yapanlar pürüzsüzce veya doğru yoldan inecektir.

Parti Kumaş Alımı Yapanlar. Karşıtlığı bir tasarım kararı almadığınız sürece desen parçalarını zemine doğru Parti Kumaş Alımı Yapanlar.aşağı doğru kıvrılmış halde kesdiğinizden emin olmayı öneririm. Bu çoğunlukla yerçekimi bir şeydir, uykumuzun azalması daha rahat çünkü kollarımız asmak budur.

Parça Kumaş AlanlarDesen parçalarını aynı şekildeki şekerlemeyle kestiğinizden emin olun – birbirlerine zıt yönde (veya hafifçe kapalı) iki desen parçasını keserseniz, son giysinin farkına varacaksınız, çünkü elyaflar Işığı farklı şekilde yakalar. Bir parça daha hafif, diğerinde daha koyu renkte görünecektir.

Peki, kumaşlar ile çalışmak

Biraz örtüye sahip, orta ağırlıkta, dokuma kumaşta yapmanızı öneririm. Benim favorim kordon ve kot, ancak jakarlı ve yün eşit derecede güzel ve rahat kumaş alanlar.

Parti Kumaş Alımı Yapanlar. Büst dartını yatay yapmaya çalışırken gabardin kumaş karşılaşabileceğiniz bazı sorunlara koştuğunuz gibi, ince şişkin  çok fazla yığın içeren bir kumaş haline getirme konusunda dikkatli olun (ancak, Yeniden bu sayıyla çalışıyor).

Ve şimdi, serin aylar için biraz daha ağır kumaş alımı yapanlar yapılacak şekilde tasarlanmış olmasına rağmen bir çizgisiz sürüm yapmak için biliyorum , kesinlikle daha hafif kumaşlar bunu yapabiliriz kumaş alan yumuşak, Parti Kumaş Alımı Yapanlar.akıcı bir kumaştaki tam sürümü yaz aylarında güzel ve serin olurdu ve plaja mayolarınızı atmak için mükemmel bir elbise isterdiniz ya da elbisenizin arkasında çığır açan şeritten aşağı doğru bisikletinize binerdiniz Sen (hepimiz hayal edelim …).

Bu sorunu çözmek için inşa edilmiştir. Hataları algılama, bunlara kumaş alanlar erişme ve sabitleme ile hata ayıklama arasındaki zamanı çok daha kısalır, böylece hata ayıklama süresini kısaltır ve daha fazla zaman büyük uygulamalar geliştirmeye odaklanır son 30 gün içinde 5,5 milyondan fazla kazayı tespit etti onları tanımlamaktan çok kök sebebini kesin kod satırına kadar izole edebilir, hatayı düzeltip bir güncelleme sunmanız için gereken süreyi azaltıyor.

Tabii ki, çökmeler tam resim değildir. Kullanılabilirlik, başarılı uygulamalar tekleme kumaş alanlar için de kritik bir bileşen. Bu yılın başlarında, ile ürün gamını genişletti tarafından Beta bir uygulama bile üretime sevk ve önce kullanıcı geribildirim almak yardımcı olmak için tarafından kumaş alımı yapanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın