Penye Kumaş Örme Kumaş

penye kumaş örme kumaş

Ben örme kumaş ile dikiş seviyorum – streç onu giymek rahat ve dikmek için bağışlayıcı yapar. Benim yerel kumaş deposu çok sınırlı bir örgü kumaş bölümü olduğundan, online benim örgüler çoğunu satın. Tek sorun, bir örme kumaş hissediyorum zaman satın almadan penye kumaş örme kumaşönce, ne alıyorsanız bilmek zor olabilir olduğunu ve bunun sadece kazandı geldiğinde bir proje için kumaş sipariş ve gerçekleştirmek için süper hayal kırıklığı ‘t çalışması. Parti Kumaş Alan. Eğer örme kumaş satın alırken istediklerini elde sağlamak için, ben örme ana tip açıklar ve onlar için en uygun olduğunu düşünüyorum giyim öğeleri yanı sıra, bunların her birinden nelerle karşılaşacağınızı söyleyeceğim.

Pamuklu interlok örme

penye kumaş örme kumaşÖrme pamuklu interlok başka ortak örgü türüdür ve bu katı ve zaman bazı baskılar çeşitli yerel kumaş bulmak mümkün olacak biridir. Kilitleme büyük bir acemi en dikmek için örme – bu genellikle biraz daha kalın ve dokuma gibi bir sürü diker anlamına gelir diğer dokuma kumaşlar daha kararlı olduğunu. Ben etek ya da elbise (Ben kullanılan için kilidi kullanmak ister bu kilidi benim için kolay tişört maxi elbise ) gramajlı benim ganimet konusunda bilinçli daha az kendini hissettiriyor çünkü. Bu battaniye için de mükemmel – genellikle inanılmaz yumuşak, yüksek kaliteli hissediyorum var.

penye kumaş örme kumaşÖrme kumaşların farklı türleri.

TEK PLAKA ÖRGÜ KUMAŞLAR

süprem

iki iplik

üç iplik

havlu

pike

ÇİFT PLAKA ÖRGÜ KUMAŞLAR

penye kumaş örme kumaşribana

interlok

selanik

kaşkorse

ÖRME KUMAŞLAR

Süprem

lyc süprem                      

İnterlok  

lyc interlok

Ribana     

lyc ribana  

Pike     

lyc pike  

Kaşkorse

lyc kaşkorse

3 iplik           

2 iplik           

Selanik        

Polar           

File kumaşlar

 Polar kumaş. ·

Süprem kumaş.

Tek lacoste kumaş.

Çift lacoste kumaş.

 Mini kumaş örgü.

 Sivri damla iğne kaburga kumaş.

 penye kumaş örme kumaşMikro kumaş.

Velsoft ince polyester ipliklerden yapılmış. Bu, bir madde hafiflik ve dayanıklılık, yumuşaklık ve dayanıklılık, online kumaş yumuşaklık ve dayanıklılık birleştirmek mümkün kılar. Polyester en yaygın sentetik liflerden biri bugün. avantajları öncelikle, çok yüksek mukavemetli (o aslında giymez) içerir. İkincisi, hemen hiçbir polyester buruşuk (ya da anında çökmesinden sonra kurtarma). dokuya Pile – uzun, o dokunmak çok sıcak ve keyifli hale getirir. Buna ek olarak, velsofte görkemli çizim, bu yüzden bunun dışında giysi defalarca yüksek sıcaklıklarda bile, yıkanabilir. Kumaş gövde nefes ve aşırı ısınmayı önler izin cildi tahriş etmez. Bu tür bir maddenin giyimi genişliğinde ve uzunluğunda herhangi bir büzülme uğramaz.

Selanik

Selanik – Ön tarafta şiddetli örgü ile yoğun bir mayo. Bu ve polar olmayan olur. Kompozisyon:% 80 pamuk% 20 polyester. Örme kumaş anımsatan. Ondan size kazak, vb elbiseler, bebek takımları, tulum, dikmek.

KAŞKORSE

penye kumaş örme kumaşKaşkorse kazak, şapka, dikmek sıklıkla  olarak kullanılır.

Eğer “podvyaza için kullanılan” da ne demek? Bu kaşkorse manşetten, ürün kemer, boyun bitimi yapılabilir anlamına gelir.

Kumaş Satış. Bazen% 100 pamuk ve likra. İkinci seçenek daha pratiktir. Ayırt edici özelliklerinden biridir kaşkorse – iyi bir genişletilebilirlik ve eski formunu yeniden çekmek için yeteneğidir. Bu kumaştan yapılmış giysileri iyi oturan şekli vardır.

penye kumaş örme kumaşKadife çok kısa ve yoğun havlı bir kumaştır. Ön Yumuşak yüzeyi ve dokunmatik hoş. Kompozisyon: +% 20 PE% 80 pamuk. Kadife – yumuşak, yumuşak, doğal materyal oluşur yüzeyi arasında. Bunların uzunluğu, üç ila yedi milimetre arasında değişen, değişebilir türü kadife bağlıdır. Süet ürün kadifemsi ve rahat olarak o tanımlayan şeyin kumaş o kadar yoğun bir tabaka üzerinde yer almaktadır. Bu kumaş birkaç yıl orijinal formuna sahip ve hazır giyim sonra bile ondan görünümünü ve şeklini, yani şeyler kaybetmez, çok dayanıklıdır. Kadife ev dikiş kitleri, sabahlıklar ve çocuk giyim için idealdir.

Pike ( LACOSTE ) – kombine örgü oluşturduğu örme kumaş. (Tepe “firması popüler erkek toplu iş dosyası dikişli gelen insanlar, zirve genellikle lakos kumaş. Kumaş dayanıklı, neredeyse makinede yıkama göz yumuyor. Yenilikçi örme kumaş zirve – mükemmel nefes ile elastik malzeme. Pamuk zirveye dikmek yazlık elbiseler, takım elbise, yaz şapka, bebek giysileri, iç çamaşırı.

Viskon

örme kumaşRayon – doğal olmayan doku (yanı sıra, kağıt imalatında ağaç) geri dönüşümlü selüloz üretilir. Başlıca avantajı – bu nefes (o “nefes” deri), iyi hassasiyet (malzeme ve dokunmak hoş ondan giyim) ve hipoalerjenik (iritasyona neden olmaz) ‘dir. Viskon Şimdi çeşitli şeyleri dikmek. Diğer ipliğin kalınlığına bağlı olarak kombine, farklı renklerde boyanabilir, pamuk ya da keten çok benzer olan bir malzemenin elde edilmesi mümkündür. Çok sık viskon likra ilave edilir, bu mahalle yapay şeylerin esnekliğini ve “streç” etkisi verir. Mükemmel hafif yaz şeyler dikmek bir rakam üzerinde oturan büyük – bu iki malzeme polyester eklerseniz. Viskon elyaf Moda, en ünlü türleri. kumaşın (yapay malzeme, çok hijyenik olduğu gerçeğine rağmen) yetişkin giyim ve çocuk üretiminde kullanılır. Viskoz olağanüstü bluzlar, gömlek, etek elde evi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın