Parti Kumaş Alıcısı

parti kumaş alıcısı

Pamuk – biz çok aşina olduğu bir kumaştır. Pamuk bitkinin tohum bir% 100 doğal elyaf olduğunu. Pamuk yumuşak, pürüzsüz bir his

parti kumaş alıcısı
parti kumaş alıcısı

vardır, henüz bile tekrarlanan yıkamadan sonra şeklini koruması için güçlü bir kumaştır. Ayrıca, nefes alabilen ve biyolojik var. Pamuk küçültmek veya kırışıklıkları göstermek için daha az olasıdır ve iyi rengini korur. Bu aşınmaya karşı ayağa kalkar ve iyi giyer. Suda birkaç kez, kendi ağırlığı korumak ve kuru daha güçlü olduğunda ıslak olur.

Kumas Alicisi. Ancak, pamuk ıslak alır ve cildinizin nem yakın tutarak, ıslak kalır. Ayakların sıcak ve atletik amaçlı, aslında sürtünme cildin nem içeriği ile arttıkça uzakta,% 100 pamuk kumaş kalmak istiyorum, böylece aşırı aktivitede ihale olabilir.

Mikro elyaf – sık sık vücuttan nem fitilleme yeteneğini spor kıyafetleri için kullanılmaktadır. Örneğin pamuğa göre kuru ayaklarınızı tutmak daha iyidir ve bu nedenle egzersiz sırasında kabarcıklar gelişen önlemeye yardımcı olacaktır. Doğada dayanıklı ve üreticilerin ayakkabı içinde en az bir oda alacak ince çorap, oluşturmanıza olanak sağlar. Bu yaygın olarak tıbbi ve sporlar endüstrisinde kullanılan sentetik bir elyaftır. O da çok leke dayanıklı kumaş kolay korumak için yapım ve zamanla görünümünün kalitesini korumak izin olduğunu. Çorap, ekstra yumuşak ürünleri yapmak için kullanılır parti kumaş.

parti kumaş alıcısıKumaş Alımı Yapanlar. Polyamid – genellikle çorap için en cazip lifler olarak için herkes tarafından kabul. Naylon , örneğin bir poliamid ipliktir. Bu ürünün denye bağlı ince görünümünü korurken katıksız, yarı-katıksız ve opak ürünler arasında değişmektedir sağlar. Böyle ince kumaşlar hasar gördüğünde genellikle bir sorun merdiven oluşumuna karşı yardımcı olmak için bitmiş olabilir parti kumaş.

Naylon ince veya iri ipeksi olabilir çok güçlü, çok yönlü ve zor giyen elyaftır. Genellikle ilave gerilme ve dayanıklılık sağlamak için, diğer elyaflar ile birlikte kullanılır. Naylon olup, doğal kumaşlar üzerinde bir kaplama olarak veya bir kuvvetlendirici veya gerilme malzemesi olarak, hemen hemen tüm modern çorap bir bileşenidir. Naylon lifler kıvrılır ve ısı ayarlı, bunlar esnek hale gelir ve daha sonra çorap germe özelliği sağlamak için de kullanılabilir.

parti kumaş alıcısıYün – mükemmel bir doğal elyaf ve bazen daha uzun giymek yapmak için dışarıdan naylon ile dokunur. Bu büyük bir yalıtkan ve nemli hissediyor önce suda kendi ağırlığının% 30’a varan emebilir. Onun yalıtım özellikleri bile ıslak korur. Islak Pamuk gibi ezmek değil ama özellikle de nem fitil değildir. Ancak, çorap iç küçük döngüler örgü havalandırma, yastıklama ve nem akışını artırır. Daha iyi nem yönetmek için sentetik ile kombine edildiğinde en iyi çalışır, çünkü onun yalıtım özellikleri ancak çorap için çoğu uygulama, biz düşünmek için muhteşem bir soğuk hava kumaştır.

Parti Kumaş Alan. Umarım bu yazı sıkıştırma çorap satın alırken daha bilinçli bir karar vermek için size yardımcı olacaktır. İmalatçıların kumaş seçenekleri (gerektiği) çorap en çok uyarlanmış olan kullanımını yansıtmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın