Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş Alımı Yapanlar

Kumaş Alımı Yapanlar.

Bizim Baskılı şifon Kumaş zarif oluşturma baskılı elbiseler ve bluzlar akan için mükemmel Şifon Kumaş yüzen, bir ışıktır. Baskılı

Kumaş Alımı Yapanlar
Kumaş Alımı Yapanlar

şifon Kumaş tek örgü bir hafif ve hafif şeffaf malzeme yapar. Baskılı şifon Terzilik Kumaş giysiler akan, kadınsı yaratan mükemmel bir akşam aşınma kumaştır.

Kumaş Alımı Yapanlar. Birçok müşteri Satın Baskılı şifon tüm yıl boyunca terzilik projeler için uygundur ancak kendi büyük ölçüde çiçek desenleri nedeniyle yaz aylarında. Güzel ve kadınsı bluzlar, eşarplar ve iç çamaşırı bir dizi oluşturmak için idealdir. Bu baskılı şifon kumaşlar spot kumaş alanlar genellikle altındaki giysiye, bir kaplama sağlamak için saten bir tabaka kullanılır.

Krep Şifon Kumaş

Kumaş Alımı Yapanlar. Krep Şifon Kumaş olağanüstü kalite ve görünüm gibi görkemli krep bir dik bir kumaştır. Öncelikle gece elbiseleri parçaları için kullanılan, Krep Şifon Terzilik Kumaş zarif  tasarımlar için idealdir ve hacim ve hareket katmak için diğer terzilik kumaşlar yanında katmanlı olabilir.

Parti Kumaş Alan. Çarpıcı Krep Şifon Gelin Kumaş Bizim seçim ısmarlama gelinlikler, gelinlik elbise, gelinlik ve abiye tasarımlar yanı sıra giyim ve aksesuar diğer akıllı tasarımlar yaratmak için idealdir. Şifon Kumaş% 100 polyester oluşur ve tekrarlanan aşınma Kumaş Alımı Yapanlarürünlerinin bu ideal bir seçim yapma serin sıcaklıklarda tamamen yıkanabilir edilir.

Krep Kumaş

Krep Kumaş kadın takım elbise, pantolon ve hafif ceketler için idealdir. Krep Kumaş İdeal seyahat için ve mat size şık bir gece elbisesi için saten için harika bir alternatif verebilir ile yapar hangi parti kumaş kolayca kırışan değildir. Bu zengin kumaş perdeler iyi ve kışın sıcak ve soğuk tutmak, giymek son derece rahat.

Parça Kumaş Alanlar. Krep Terzilik Kumaş tasarımları geniş bir yelpazesi için tarafından tercih ağır, en kaliteli Krep olduğunu. Güzel, mükemmel kalite Krep yelpazemiz Kumaş % 100 polyester oluşur ve yapılır. Bizim Krep Kumaş Online Tüm kahverengi, bordo, yanık turuncu ve yakut gelen çeşitli renklerde mevcuttur. Kumaş Alımı Yapanlar. Eğer gelen Kumaşlar satın aldığınızda, bugün piyasadaki en iyi kalite Krep kullanılabilir tercih ediyor emin olabilirsiniz. Bizim Krep Kumaş ile hazırlanmış herhangi bir öğe yıllarca sürecek.

Keten Kumaş

Kumaş Alımı YapanlarBıçaklar Parça Keten Kumaş nedeniyle renk ve keten / pamuk bileşimi aralığına bizim koleksiyonun dışında en popüler keten malzemelerinden biridir. Bıçaklar Keten gibi onun serinlik ve hissediyorum nedeniyle şort ve etekler olarak yaz giysiler için mükemmel bir seçimdir hafif süper yumuşak terzilik kumaştır.

Bizim Bıçaklar Keten Kumaş renklerde geliyor ve geniş olduğunu. Yanı sıra çarpıcı giysiler içine kadar yapılmış olarak, keten şık oluşturmak için kullanılabilir.

Kumaş Baskılı tasarımı ile dekore edilmiş kumaş, -. Başlangıçta emprime kumaş elle özenli – (topuk) ambalaj. Daha sonra, dönem tekleme kumaş alanlar “emprime kumaş” görüntü makineleri uygulandığı dokular için de kullanılmaya başlanmıştır.

Kumaş AlanlarYüzeyi ile yün ve ipek kumaş. böylece desen yinelenen bir üniforma oluşturan baz ve ince atkı ipliğinin kalın yapılmıştır. Kadın elbiseleri – Buradan bayan yün palto, yağmurluk ve ipek kumaş takım elbise dikmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın