Parti Polar Alanlar

Parti Polar Alanlar.
Parti Polar Alanlar.

Polar iki kategoriye ayrılabilir: anti hap ve non hap. Anti hap, daha kaliteli bir kumaş olma eğilimindedir ve birkaç yıkamadan sonra “top” veya “hap” yapmaz. Sigara anti-hap ucuzdur, ancak giydikten ve yıkandıktan sonra hapları alacaktır. Şahsen anti-hap için biraz daha fazla para harcamanızı tavsiye ederim çünkü daha güzel görünecektir.

Parti Polar Alanlar.
Parti Polar Alanlar.

Parti Polar Alanlar. Polar, farklı ağırlıklarda olabilir, orta ağırlık, yerel kumaş mağazasında bulacağınız en yaygın olanı bulma eğilimindedir. Keçe hakkında daha fazla bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

Polar, giyim veya diğer giysilerdeki yünün yerine kullanılan yumuşak bir kumaştır. Amerikalı firma sentetik polar kumaştan bir tür olan. Polar kumaş tanıtımından sonra, üreticiden bağımsız olarak, polar malzeme “polar polar” olarak adlandırılmaya başlandı.

Polar polar iki taraflı havlı bir polyester kumaştır. Neme dirençli, çabuk kurur ve kullanıcıyı sıcak tutan son derece dayanıklı bir kumaştır. Yapısı nedeniyle, sık giyildiği halde, tül. Yünden daha hafif ve daha sıcak olduğundan aktif giymek için idealdir. Polyester elyaf çok yönlü bir kumaş olup astronotlar için iç çamaşırı ve kış doğumlu hayvancılık için kulak ısıtıcısı olarak derin deniz dalış takımlarında astar olarak kullanılmıştır.

Parti Polar Alanlar. Bu gerçekten bir polar kumaş ise tartışılabilir olsa da, çoğunlukla polar grup ile edilmiş hissi için (kucaklaşmış olarak da bilinir) adı verilen bu kumaş gerçekten cennettir. Bununla birlikte, özel bir bakım gerektirmektedir dikiş iğnenin altında kayacağı için zor olabilir. Bu, çok sayıda iğne, bir mayo topu iğne veya bu kumaş üzerinde dikmek için yürümekte olan bir ayak anlamına gelir. Kenarları  ve şekli kaybedebilirsiniz, bu nedenle bitirme önerilir (bazı projeler dışında – burada şeker şerit eşarp dışarı.

Polar lifleri arasındaki ceplerde hava sıkıştırarak rahat bir izolasyon katmanı oluşturur (sağdaki diyagrama bakın). Bu vücudunuzun yanında vücudunuzun doğal ısısıyla oluşturulan havayı ısıtmaya yardımcı olur

Parti Polar Alanlar.
Parti Polar Alanlar.

Parti Polar Alanlar. Keçenin dikilmesi kolay olabilir, çünkü iğne veya çatlak altında kaymaz. Bununla birlikte, poların daha fazla esnemesi, bir bilyalı iğne ile dikmek isteyeceksiniz. Streç, markalar ve sınıflar arasında büyük oranda değişiklik gösterebilir. Tipik olarak, asıdan daha ucuzdur, en azından gerilir (ve standart bir iğne ile dikişle uzaklaşabilirsiniz). Keçenizi dikmekle ilgili bir sorun yaşarsanız, iğneleri değiştirmeyi ve dikişinizi uzatmayı ve / veya çalışan bir dikiş yerine zig zag dikiş kullanmayı deneyin.

* Lütfen “polar polar” teriminin, orta ağırlıkta bir polar için yanlış kullanılmış telif hakkı alınmış bir terim olduğunu unutmayın.

Polar polartan daha yumuşak olan mikro polar dokunmak harika ve çoğunlukla bebek ve çocuk projeleri içindir. Çoğu mikro-polar için çok net bir doğru ve yanlış taraf vardır. Bir taraf, minik (neredeyse kürklü) elyaflarıyla cennet hissine sahiptir. Orta ağırlıklı polartan daha incedir. Çatlamazken, uçlar şekilden esnetilebilecek kadar yıpranmaz, bu yüzden maruz kalan kenarları çiğ bırakmamaları önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın