Parti Örme Kumaş

Parti Örme Kumaş.
Parti Örme Kumaş.

Örgü kumaş enine ve uzunlamasına yönde bağlı döngüler oluşan, esnek, dayanıklı bir malzemedir. Döngüler, yatay olarak yerleştirilmiş bir oluşturan ilmek serileri, ve halkalar, dikey boyunca yerleştirilmiş argaç.  Çözgü ayrılmıştır triko üretilmesi için bir yöntem.

Parti Örme Kumaş.
Parti Örme Kumaş.

Parti Örme Kumaş. Bir tek iplik oluşturulan dikiş bir dizi tüm döngüler trikolar. Çözgü örgü kumaş, her bir dikiş döngüsü tek filament bir dizi ile oluşturulur. Örme kumaş ve örme malların üretimi örme ekipmanın yüksek üretim nedeniyle onlardan kumaş ve ürünlerin üretimi çok daha ucuzdur ve daha basit triko dikiş teknolojisi. Örme kumaşların elyaf bileşimine göre pamuk, saf yün ve yün harmanı, suni ve sentetik elyafların elyaf ayrılır. Uygulama sektöründe çalışmalarını gösterdiği gibi, bir çok durumda bu elyaflardan yapılan suni ve sentetik saf ya da karışık formda fiberler ve mal örme son derece verimli kullanım üretim doğal liflerden yapılan ürünlerin kalitelerini önemli aşmaktadır.

Triko çok rahat, konforlu ve uygulanması kolaydır. Örme kumaşların temel özelliği – diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında en özel bir uyum sağlar, bu esneklik. Buna ek olarak, açık bölümler genellikle çökmeye yoktur ve ek işlem gerektirmeyen, bu nedenle ürünler geleneksel dikiş makinesinde örme dikili olabilir overlok olmadan.

Parti Örme Kumaş. Nitekim, örme şeyler giymek en pratik olan spor formun esneklik ve genişletilebilirlik için verimli değil. Ve bu çok katı bir iş tarzında yapılabilir, oran bile ofis takım elbise vermek edebiliyoruz. Örme şeyler insanların iş yerinde ciddi bir toplantı eşit rahat hissediyorum olmak, ya da arkadaşlarınızla bir kafede olacaktır.

Parti Örme Kumaş.
Parti Örme Kumaş.

Örme şeyler yetişkinler kadar çocukları da sadece tercih etmediklerini eklenmelidir. Onlarda, özellikle özgür ve rahat hissetmek ve hepimiz genç muzip için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Parti Örme Kumaş. İplikler olan örgü kumaş dokuma, genellikle yüzde yüz pamuktan yapılmış. Genellikle örme kumaşlar yalnızca polyester, nadir örme akrilik ya da suni ipek oluşur. Ancak, çoğu durumda, viskoz veya pamuk forması, keten forması hüküm sürdüğü kendi belirli kombinasyonları geliyor. Buna ek olarak, kumaş onlara belirli bir esnekliğe verir küçük Lycra ilave edildi. Bu kombinasyonların dayanarak, “kumaş” örme giysi ikinci birçok avantajı vardır, doğal veya sentetik olabilir ve: döken, çamaşır makinesinde çamaşır aktarır, bu nem etmez.

Kumaşın farklı kombinasyonları onlara ek özellikler veren viskoz, ile kombine edilebilir. Viskoz – Doğal selülozdan türetilen bir madde. İlave maddelere bağlı olarak, doğal yün, pamuk, keten, ipek, vs. özellikleri çok benzer kaliteli edinebilirler, şaşırtıcı gerçeği viskoz. Örgü kumaş arkalık malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bu sıfatla, o şeyler ısıtır ve onlara ekstra yumuşaklık verir.

Kalite triko, başka herhangi bir ürün gibi, devlet kalite standartlarına tarafından ülkemizde düzenlenir. Görünüm veya örülmüş kumaşın kalitesini, ancak yapı ve belirli etkiler (örneğin, ıslatma süreci sırasında şekil kaybı, boya stabilitesi derecesi tepki sadece ürünün uyması gereken parametreleri belirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın