Gabardin Kumaş.

Gabardin Kumaş.
Gabardin Kumaş.

Gabardin Kumaş.

Gabardin genellikle takım elbise, palto ve pantolon yapmak için kullanılan sert, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Gabardin Kumaş.Kumaş yapmak için kullanılan lif geleneksel olarak (yün iplik) yün, aynı zamanda pamuk, sentetik ya da karıştırılabilir. Kumaş, bir tarafta pürüzsüz ve diğer tarafta çapraz yivli bir yüzeye sahiptir.

Pamuk, rayon A sıkı dokunmuş, twilled, kamgarn kumaş ya da yüz ve yükseltilmiş dimi üzerinde hafif çapraz çizgiler ile bir karışım. Yün gabardin iş davaları için bir yıl boyunca kumaş olarak bilinen ve son derece iyi giyer edilir. Bu sıkı, dayanıklı oldukça parlak, dokuma firma net bir bitiş vardır, ama sıkıcı bitirmek verilebilir. Eğik aşınma ile parlayacak ve düzgün basın zordur için. Erkekler ve kadınların özel takım elbise, mont, yağmurluk, üniforma, ve erkek gömlek kullanılır.

Gabardin Kumaş.

Gabardin Kumaş.Sağ tarafta hafif bir çapraz çizgi ile sıkı dokunmuş, twilled, yün kumaş. Yün gabardin iş takım elbiselik kumaşlar için yıl boyunca kumaş olarak da bilinir. Polyester, pamuk, suni ipek ve çeşitli karışımları da gabardin yapımında kullanılır.

Gabardin takım, palto ve pantolonlar veya malzemeden yapılmış bir giysi yapmak için kullanılan sert, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Kumaş yapmak için kullanılan lif geleneksel olarak (yün iplik) yün, aynı zamanda pamuk, sentetik ya da karıştırılabilir. Kumaş bir tarafta pürüzsüz ve diğer tarafta çapraz yivli bir yüzeye sahiptir.

Gabardin Kumaş.

Kumaş bel bağladı uzun, gevşek tulumu olan giysi, gabardin, adını alır. Bu genellikle hacılar, dilenciler ve  tarafından Ortaçağ’da Avrupa’da giyilen ve pek çok Avrupalı tarafından daha sonra bir süre

Bir fiber gerekli dimi yüzü ile yün.

Bir sıkıca dokunmuş, çözgü yüzlü dimi kumaş

Gabardin Kumaş.
Gabardin Kumaş.

Sağ tarafta hafif bir çapraz çizgi ile sıkı dokunmuş, twilled, yün kumaş. Yün gabardin iş takım elbiselik kumaşlar için yıl boyunca kumaş olarak da bilinir.

Gabardin Kumaş.

Gabardin bir giysi, sağ tarafta çapraz kaburga ile twilled yani dayanıklı yün ve suni ipek kumaş. sağ tarafta diyagonal kaburga ile twilled (yün veya suni ipek gibi) bir firma sert kaplama dayanıklı kumaş; Ayrıca gabardin.

Bu örgüleri kumaş yüzünde belirtilen karakteristik tek diyagonal çizgiler verir. atkı var daha çözgü inç başına iki kat daha fazla iş parçacığı vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın