2017 Kumaş Modası

Kumaş Modası

Moda 2017 birçok sürprizler getirecek. dramatik değişiklikler meydana moda dünyası alıyor: Önceki mevsim unutulup parlak

Kumaş Modası
Kumaş Modası

eğilimler içine yavaş yavaş, ama tamamen yeni bir trend doğarlar. Moda serisi moda endüstrisinin gerçek sanat gösterecektir. Bu moda hala kimse kayıtsız bırakır dikkati çekiyor. Bazıları ona ibadet, diğerleri açıkça diğerleri şüpheci kabul etmedi. Her durumda, neredeyse her kadının belirli bir sezonda gerçek saç bakımından, elbiseler, giyim modası, vb moda dünyasında önemli trendleri takip.

Moda trendi ve trendler 2017 tasarımcıları ilgi çok ödersiniz. Biz zaten kesin olarak söyleyebiliriz; “Onun düşünülemez karışımları da Kumaş Modasıkimseyi etkilemek!”. Aksine, giysi modası ve stilleri, baskı, renk tüm stilleri değil ilgilidir. Moda bilenler dikkat askeri tarzı ve açık retro ve çok daha fazlası makale olarak sunulacaktır. 2017 yılında öncelik benzersiz baskılar ve renkli kontrast verilir. Ne beklemek? moda birçok usta tarafından tercih Barok tarzı, bazı değişiklikler 2017 yılında bekliyor.

Onun ipek, brokar, saten ve jakar Elbiseler artık hafif hafif sessiz renk alacaktır. Ancak boncuk ve kristaller dekorasyon kalır. İnatla Kumaş Modasıdaha bir düzine yıl daha 2017 şeyler uğrayacak tutan askeri tarzı değişti. Her zamanki sertlik güçlü kol tasarımcıları haki kaldırıldı ve herhangi kamuflaj kumaş yanı sıra, ölür. Şimdi tercih koyu bej ve gri tonları tüm verilir. Kızlar askeri tarzı 2017 yılında ceket, pantolon, ceket ve kısaltılmış ceket moda olarak gösteriş yapmak olacaktır. Yeni orijinal yönü –fantezi desenler, kelebekler ve çiçek şeklinde baskılar, hava kumaşlar uçan çok katmanlı kıyafetler ışık bekliyor.

Parti Kumaş Alan. Tuhaf kesimler sadece çok yakında sokaklarda görünecektir sihirli peri perileri görüntü eklemek. 2017 yılında Mevcut eğilimler pantolon veya etek – – seçtiğiniz ne karar yoksa 1. Şimdi, onlar bir düet konabilir. Bu tarz halk ya da etno denir. 2. 2017 yılında en gözde kostümleri beyazdır. uygun olanı at kulelerin tarzı narin kadınsı varyantları, bir erkek modeller oldu. 3. Toplu gevşek mantolar çok yararlı olacaktır. Style ” henüz podyum terk etmedi. 4. Bluzlar çoğunlukla, sökülebilir eşarp, kemer ve üzerinde, kesik ve perdelik birleştirerek, sıradışı kesim bekliyoruz ve. Hala yerde inanılmaz alakalı 5. Elbise. Bunun üzerine, kumaş ve renkler kendi takdirine bağlı olarak seçebilirsiniz. 2017 yılında moda trendleri sürekli olanak sağlayan bir deneme yöneliktir.

Biz genel bir bakış yaptıktan sonra 2017 kKumaş ModasıKumaş Modasıumaşlar koleksiyonları Katılımcı İlkbahar-Yaz , şimdi gelecek yılki sıcak sezon için önemli Renkler ve Tekstil yön özetleyebiliriz.

İlkbahar-Yaz 2017 için  fabrikaları odağı, cesaret, buluş olduğunu tekstil üretim ortamı için dürüstlük, kalite ve saygı güçlü temeller üzerine inşa.

Kumaş alanlar fabrikaları yatırım yapmaya devam sürdürülebilir ve şeffaf üretim için gelişmiş teknolojileri . Geleneksel tekstil ürünleri kategorileri ve mevsim daha az alakalı olur ve hiçbir şey ne olduğunu ya da artık, kadın ve erkek, kış ve yaz, resmi ve rahat, şehir ve ülke arasındaki sınırların tüm ama yok gibi görünüyor.

Giyim, ev içi ve spor kumaşlarKumaş Modası arasında örtüşme daha akışkan hale gelir ve fırsatlar bir bütün yaşam tarzı teklifi sunmak için açılır. İlkbahar-Yaz 2017 gerçekten hazine ve zevk büyüleyici yeni koleksiyonları ile İngiliz şirketlerin yeni ittifaklar ve uyumlu çatışmaları imkanı sunar.

Giysi detay için kullanılan saçaklı veya ham kenarları kumaşlar; Aşırı incelik ve dokuma kumaşlar aşırı kalınlık kombinasyonu; dantel ve makrome; Parlak gelen kontrolleri; yün / pamuk çarpık ve çek ve çizgiler öğütülmüş; renkli küçük ölçekli desen; önde gelen 3D örgüleri.

İnce, şeffaf, ağırlıksız dantel yapılmış bir elbise daha kadınsı ne olabilir? 2017 yılında, halen volanlı ve fırfırlar bir bolluk ile moda saydam dantel elbise kalır. Fendi, bu bahar ve yaz için muhteşem bir elbise seçerken tesviye edilmelidir koleksiyonunda sadece birkaç marka vardır. Not 2017 yılında moda kumaş elbise Barok tarzında, örnekleri aşağıdaki fotoğrafta görülebilir.

2017 ana moda trendi – Bu şerit. Parlak renklerle dolu tüm renkli çizgiler halinde dizilmiş 2017 pantolon, elbise, bluz, elbise, çanta, ayakkabı ve dikkat çekiyor – Bu a son Moda Haftası’nda sunuldu kadın giyim, hemen her koleksiyonunda mevcut. Sürece giyim eşyası çizgili edildiği gibi, istediğiniz her şeyi satın almak, gerçek bir moda öğesi satın almak istiyorsanız.

2 yorum

  1. Siteniz süper başarılar dilerim.
    Popüler olacak çizgili ve dalgalar ile birlikte, bu bahar ve yaz trendi moda giyim denebilecek – geometrik baskı. Sadece gibi ünlü markalar 2017 moda koleksiyonlarının oluşturulmasında kullanılan bir yapabilirsiniz Elmas, kareler, daireler, üçgenler, ve tüm modeller. Detaylar, fotoğraf bakın.

Bir yanıt bırakın