Parti Gabardin Kumaş

Parti Gabardin Kumaş
Parti Gabardin Kumaş

Açıklama ve gabardin kumaş bileşimi

Başlangıçta, kumaşların üretimi için sadece ince yün merinos koyun kullanılmıştır. Kalın iplik için izin verilen süre Çözgü lifleri sıkı, ikiye

Parti Gabardin Kumaş
Parti Gabardin Kumaş

bükülmüş. Bunlar bir dar açı (45-63 renginde üzerinde ) kompleks tuval yolu. Bu içten tamamen düz bir kumaş üretilir, fakat ön yüzeyinde küçük çapraz şerit şeklinde orijinal açıklık vardır.

İlk gabardin doğal renklendirici yün vardı. Bunlar beyaz, siyah veya bej idi. diğer renklerde Daha sonra çelik malzemeden ve boya.

Yıllar boyunca, kumaşın kompozisyonu değişti. yün eklemek başladı viskoz adlandırılır ve sentetik elyaf ve yün karışımı malzeme. Daha sonra orada diyagonal kabartmalı pamuk ve ipek kumaş idi ve kelime “gabardin” orjinal değerini kaybetmiştir. Bugün kompozisyonu karakterize fakat sadece özel, dokuma iplikleri.

Doğal ham malzeme farklı asil mat elde gabardin. Sentetik elyaf ekleme daha yüksek sentetik doku yüzdesini hafif bir malzemeden meydana getirir, ve daha parlak bu parlar.

Kumaş Gabardin – mat yüzeyli ince, hafif, opak polyester kumaş orta yoğunluk. Ayırt edici bir özelliği Gabardine kumaşın hava (nefes) geçmek ve nemi emmek için yeteneğidir. Gabardin mükemmel bitmiş üründe formunu tutar. renk, performans aşınma ve temizlik kolaylığı muhafaza ederken, kumaş boya dayanıklıdır,

Parti Gabardin Kumaş
Parti Gabardin Kumaş

özel bir nem giderici bileşimler ile örtülebilir.

Bir diğer önemli özelliği, kumaşın (ısı dahil olmak üzere), baskı farklı bir tür için idealdir kontaktnost- adlandırılan gabardin. Dekor odası (perdeler, masa örtüleri, yastık), yatak çarşafları, çeşitli alanlarda personel için kurumsal giyim, promosyon afiş, afiş, kumaş afiş, tıbbi giyim ve şekil üretimi için dikiş hafif giysiler özelliğinden dolayı özelliklerine, Gabardin geniş bir kapsamı var bakım ve dikiş ürünleri için uygun üretim özel üniforma.

Biz  toptan kumaş tedarik ediyoruz. Dokuların her parti (giyim, kamuflaj kumaş, ve diğerleri için her türlü kumaş. Özel kumaşı) için biz hijyenik sağlar. Firmamız toptancı ve rulolar halinde toptan kumaş satıyor olmasına rağmen, biz müşterileri karşılamak ve hatta daha fazla lineer metre kumaş serbest olacak.

Sipariş ve yapabilecekleriniz kumaş Gabardin beyaz satın bizim uzmana başvurun veya sayfanın altındaki formu doldurun – biz en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.

Parti Gabardin Kumaş
Parti Gabardin Kumaş

Bu kumaş, soyma değildir ve dayanıklılığı ile karakterize edilir. Bu nedenle, kullanımı kolaydır ve gabardin bakımı için ürünler üzerinde herhangi bir özel girişim için. Buna ek olarak, kumaş yıkama için, demir kolay ve hızlı bir şekilde kurur.

Suit mükemmel yani yılın her mevsimi giyilen, sezon dışı kumaş. Kumaş “Gabardin” adı verilen iç içe lifler, sentetik lifler ve pamuk içerdiği için kış, yaz aylarında, soğuk ve sıcak olmayacak, bu. Etiket üzerinde bir parçası olarak, her zaman% 100 polyester verilen.

Gabardin sentetik, pamuk, ipek, yün-yündür. Sentetik mükemmel şeklini ve nefes tutar yıkandığında çözgü etmez, kumaş daha parlak hale getirir ve sentetik liflerin pahasına asmak için kolaydır. Kumaş yoğun, ama yeterince yumuşak ve hafiftir. Malzeme ıslanmaya karşı dirençlidir, bu iyi bir leke göstermiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın