Astar

Astar
Astar

Modern kumaş astar – türleri.

Astar. Modern astar kumaş çok çeşitlidir. Dimi, saten,: astar kumaş bu tür hazırlanmış saten , tafta, jarse kumaşı astar, ipek.

Astar
Astar

Astar kumaş en yaygın türleri şunlardır: saten altlık – Yoğun ve düzgün malzeme, yıpratmaz uzun süre mükemmel şeklini tutar. Kuru mallar (çanta, cüzdan, eldiven) kullanılan çoğaltma kat, kürk mantolar, kürk şapka, için mükemmeldir.

Viskoz kumaş da giysiler her türlü yedekleme için idealdir. Bu malzeme statik elektrik, iyi slaytlar birikme yapmaz, yumuşaktır. Bu astar kumaş çok popüler kılan düşük maliyeti vardır. kaliteli doku kaplama sadece suni ipek, aynı zamanda pamuk, naylon mevcut olabilir.

Kabartılmış kumaş bunlardan biri kaba ve mat, iki “yüz” tarafı vardır, ve diğer yumuşak ve güzel bir yumuşak parlaklığı vardır. , Serge yün ve kaşmir kat astar Ürünün içinde kaba bir mat yan kullanarak için kullanılan bir kural olarak, bu tür pürüzlülüğü ana kumaş ile astar geçirmez bir bağlantı sağlar ve şekil dışında olsun.

Saten, aynı zamanda astar kullanıldığında, astar kumaş geri kalanından daha ağır ve daha kalındır. Saten – Zengin parlak bir renge sahiptir pürüzsüz, eğimli kumaş. Genel bir kural olarak, pahalı kürk mantolar, torbalarda bir saten astar kullanın.

AstarAstar Tafta – bu jüpon için mükemmeldir olarak, dikiş elbiseler ve etekler için kullanılan astar kumaş. Bu statik elektrik tutmayan, yumuşaktır. Gür etek, takviye edilmesi için kullanılan bir katı tafta, bulunmaktadır.

Polyester – tüm giysilerde kullanılan çok güçlü bir sentetik kumaş,. Şimdi bu kumaş dayanıklıdır, çok popüler. Dayanıklı ve önemlidir, neredeyse bir kuruşa değer. Polyester astar kat, yağmurluk, ceket, kullanmak ve tuhafiye için idealdir. Böyle bir kumaş ağır yüklere dayanması ve uzun görünümünü kaybeder olabilir.

Astar kumaş

Yaklaşık 100 renk (tafta, polyester% 100) aralığında toptan satın almak sunun. İçindeki giysiler güçlendirmek için kullanılan kumaşı Astar. Bu aşırı bir derecede gerilmesinin, aşınma ve yıpranma ürünü korur. Yetişkinler ve çocuklar, takım elbise, spor ve iş giysisi için giyimlerin dikmesi kullanılan astar.

İpek, saten, tafta, saten, jarse ve diğerleri: kumaşların farklı tipleri kullanılarak astar olarak. tüy dolu düz astar kumaş, desenli, polyester, jakar vardır.

Seçilen ürün ve astar dikilir kumaş, bağlı. çok daha ucuz fiyatlı ipek veya saten veya polyester, – takım elbise ve elbiseler için net, – Kış için

Astar
Astar

giyim yalıtımı, spor malzemeleri ile kapitone take daha iyidir.

Mağazamızda olabildiğince, yara içinde 100 m, 150 cm genişliğinde rulolar halinde toptan astar kumaşının al. En çok renk polyester tafta astar kumaş (poliester ipek), giysi ya da giysi her üreticinin ihtiyaçlarını karşılayacak.

Bizim astar kumaş bir çok avantaj var -, esneme yapmaz, hafif, dayanıklı ıslak, rüzgar koruması, nefes alabilen, non-alerjik – bu dikiş çocuk ve yetişkin giyim, üst geçişi ve kış giysileri dikiş özellikle (mont, ceket için vazgeçilmezdir, ceket).

Genellikle turist ekipmanları, mobilya örtüleri, perdeler, kostümler, banket salonları dekorasyonu, promosyon ürünleri dikmesi, El işleri için kurdeleler kesme dikiş için kullanılır.

Ayrıca, biz astar örme gelmiş bulmak ve döşeme, spor ürünleri, kapitone astar çeşitleri için örgü edecektir.

Sipariş astarları çevrimiçi – dökme rulo halinde dükkanı şimdi bizi arayabilir veya online başvuru gönderin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın