Viskon Kumaş Turlu Viskon

Viskon Kumaş Turlu Viskon
Viskon Kumaş Turlu Viskon

Bir desenle Kumaş lüks, güzel görünüyor. Ve modern teknoloji sayesinde mükemmel uzun süre çizim tutar ve yukarı kullanılmaz.

Viskon Kumaş Turlu Viskon
Viskon Kumaş Turlu Viskon

Şekil moda stil vurgular, kumaş bir özel ifadeyi o verir. Bu, özel bir şekilde oluşturmak titiz gündelik elbise canlanmasını yardımcı olacaktır. Bu nedenle, bu kumaşlar çok popülerdir.

Renkli elyaflar

Tartan , jakarlı – Bu modellerin bu tip en popüler temsilcileridir. İplikler olan kumaş başından alınan farklı renkler dokuma – kombine ya da engellenmektedir. Renkli ve jakarlı monokromatik – Ve bu güzel desenleri ile sonuçlanır. Bu teknoloji, diğer kumaşların üretimi için kullanılır.

Bu rengin avantajı – dayanıklılık. Belirli bir süreç pratikte sonsuza gölge iplikleri kaydeder.

Baskı

Bir baskı ile Bezi çok cazip görünüyor. Baskı – o kadar desen üzerine basılır kumaşa boya sürme, özel bir yoludur. Bu lüks görünüyor, böyle bir modelin üç boyutluluk izlenimi yaratır.

Renklendirme

Bu durumda, model sıvı boyalar uygulanır – bu doku içine emilir ve uzun süre üzerinde kalır. Bu yöntem, örneğin, suni ipek, pamuk, saten, mayo gibi hassas kumaşlar için özellikle iyidir.

Nasıl giymek?

Viskon Kumaş Turlu Viskon
Viskon Kumaş Turlu Viskon

Desenleri ile Kumaşlar güzel görünüyorsun, ama abartmak değil önemlidir – değil çirkin benekli nokta almak için. Bu nedenle, giysiler ve iç bazı kısıtlamalara uygun hale getirilmiş.

Alacalı desen – çiçekler, kelebekler, kumaş genelinde bir hücre – yaygın genel görüntüye ek olarak kullanılır. Bu takım elbiseli iyi görünüyor – sade etek ve ceket renkli bluz ile daha çekici görünüyor. Ve uyumlu eşleşti renkler tek renkli kumaş boyalı ve birbirini mükemmel şekilde tamamlar.

Bu kuralın istisnası – hücreli tartan. Pantolon ve ceket – itibaren takım yapılabilir. Ancak bu durumda, tek renk bluz seçmelisiniz.

Düz kumaş – sessiz, onlar her an her yerde kullanılabilir. Bir tek renkli kumaş uyumlu birleşimini almak ve boyalı eğer büyük olacak – bu sağlayacak ve kıyafetler ve iç şık aksanı oluşturun.

Endüstriyel kalite ile doğal kumaşlar üzerinde Çevre dostu direkt baskı boyamak. Bu nasıl elde edilir? İlk olarak, yeterli

Viskon Kumaş Turlu Viskon
Viskon Kumaş Turlu Viskon

bir çevre nihai ürün sağlar kullanılan reaktif su bazlı mürekkep. Bu kumaş baskı geleneksel yöntemlerle fabrika döner şablon baskı ile boyanmış kumaşın tam olarak aynı işleme geçtikten sonra İkincisi, teknoloji tasarlanmıştır. Sadece istisna yerine dijital tekstil baskı sistemi kullanılarak dönen makinelerin. Bunun bir sonucu olarak, bir resim, bir kumaş detay ve parlak elde direnç, yıkama solmaya ve ütüleme stabil bir şekilde yüksek.

Neden kumaş daha ayrıntılı ve daha parlak? sistem dijital baskı teknolojisi kullanıyor olması Bu yaklaşım görüntüleri ve zengin renkler çok parlak, hem saha pastel renklerde ve koyu renklerde ulaşmasını sağlar. En doygun renkler o çok renkli baskı yardımıyla bir çok daha kolay sağlar açıktır. Örneğin, güç geleneksel işlem mürekkepleri kullanarak kırmızı, turuncu, mavi veya mor bir renk ve bu renkler karşılık gelen renk mürekkep bir kez basılır renkli bir yaklaşım, doymuş elde edildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın