Parça Saten Saten Parçası Alanlar

Parça Saten Saten Parçası Alanlar.
Parça Saten Saten Parçası Alanlar.

Saten, tüm ipek kumaşlar gibi, Asya’dan bize geldi. Bu nedenle, onların geçmişi eski Çin günlerine geri gider. Yüksek yerlerde yöneticilerin sarayları zarif malzemeler ile dekore edilmiş – ipek.

Parça Saten Saten Parçası Alanlar.
Parça Saten Saten Parçası Alanlar.

Parça Saten Saten Parçası Alanlar. Saten tipi örgü saten kumaş pürüzsüz ve parlak hale getirir. (Çözgü iplikleri daha az dayanıklı) atkı iplikleri kumaş 5 bir çözgü (doku boyunca daha fazla katı filamanların) ön tarafında yer almaktadır, burada. İkili saten kumaş anda her iki taraf pürüzsüz ve parlaktır. Bunu dokumada atkı iplikleri, çözgü ipliklerinin iki bileşen arasında gizlenir.

Ne zaman kelime “Atlas”, akla gelen ilk şey duymak – gelinliğini. Şık bayram kıyafetleri veya moda tasarım gösterileri için saten tekstil kullanılması klasik bir tür haline gelmiştir. Doğal ipek giyimi sofistike ve şık bir görünüm. Saten dokuma pahalı yatak ve iç çamaşırı için kullanılmaktadır. Atlas – asil bir dekorasyon döşemeli mobilya için favori kumaş. Etek, bluz, pantolon, ceket dikmeye zaman kullanılır. Bazen Atlas örneğin kürk ürünleri, astar kumaş olarak kullanılır. Bu kumaş vücudu saran skoru ve akşam ayakkabı için malzeme olarak kullanılabilir. Yüksek kaliteli ipek çevrimiçi mağaza seçebilir  burada  renkler ve ipek ve saten kumaş türlerinin geniş bir yelpazede tarafından temsil etti. orada ilgili maddelerin varlığında. Tesis bünyesinde toptan mal ve perakende üreticileri satın alabilirsiniz – lider tekstil fabrikası dünyada.

Parça Saten Saten Parçası Alanlar. Yüksek kaliteli saten toptan web sitesinden toplu olarak sipariş edilebilir en uygun fiyatlar. Sipariş saten ve çevrimiçi mağazasında saten kumaşlar, hayal kırıklığına asla ve hizmet hoş fiyatları edilecektir.

Parça Saten Saten Parçası Alanlar.
Parça Saten Saten Parçası Alanlar.

Noble parlak saten kumaş ve herhangi bir odada bir festival atmosfer yaratır. Saten yapılan ürünler her zaman harika görünüyorsun, her zaman ilgi çeker. Saten malzeme şenlikli giyim, lüks gecelik, zarif akşam ayakkabı, kravat ve gömlek yapılır. Atlas giysiler, şapka ve çanta dekorasyon için kullanılmaktadır. Masa örtüleri, yatak çarşafları, yatak örtüleri: Bu dokudan muhteşem ev tekstili döner. Atlas – Dikiş perdeleri için mükemmel bir malzeme. Saten perde içini getirmek daire romantizm, sofistike ve zarif bir dokunuş.

Parça Saten Saten Parçası Alanlar.  Bu yazıda özellikle, saten kumaş türlerine bakacağız onlara bakan. Bir oda saten perde dekorasyon dikkate alınması gereken öğreneceksin.

Saten dokuma bir ipek kumaş ya da yarı-ipek saten dokuma bir. Çin 2000’den fazla yıl önce bu kumaş imal etme yöntemi ile geldi. Uzun dönem dokuma Özellikleri gizli tutuldu, ama bir süre sonra teknoloji Hindistan, Tayland ve Güney Asya’daki diğer ülkelerde yayıldı.  Malzeme yumuşaklığı, ön tarafta parlaklık, yeterli bir yoğunluk ile karakterize edilir. Dikiş perdeler, masa örtüleri, yastık kılıfları ve giyim imalatı için kullanılan kumaş. Doğal elyaftan yapılmış malzemenin toz, alerjik reaksiyonlara neden olmaz değildir. Mükemmel nem, değil elektrikli emer ve çabuk kurur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın