Parça Viskon Alan

Parça Viskon Alan

Parça Viskon Alan.

Viskoz – Doğal ipek, örneğin, viskoz iplik kumaşlar daha büyük kütleli, karşılaştırıldığında katı dokuma. Onlar Parça Viskon Alanyüzünden iplik kalınlığı iç içe daha belirgindir. Viskon kolayca büzülme eğilimli, buruşuk. Dezavantaj :. parçalar üzerinde parçacığı büyük dilim.

Viskon şifon – ışık, bir asil mat parlaklığı ile saydam, akan kumaş. Bu kolay “suluboya” desen, hoş, ipeksi dokusu ve onu satın almak için yeteneği ve kumaş arkadaşı ile etkileyicidir. . Büyük bir seçenek – kumaş bluz ve üst

Jersey – nazikçe vücudu okşamak örme ince yumuşak malzeme. Elbiseler, etekler, ceketler, jarse hafifçe düşmesine malzemenin yeteneği sayesinde harika görünüyorsun. bir bavul bile uzun kalmak tahammül etmek kolay ve özel bakım gerektirmez: Jersey de çok pratik.

“Beta Jersey” – bir mayo için ilginç olabilir boşanma ile altın ve gümüş yoğun malzeme. Bu doku çok pratik değil, ama bunun dışında bir bikini, kesinlikle plaj kraliçesi olacak!

Parça Viskon Alan.

Parça Viskon Alan
Parça Viskon Alan

Georgette – hafif, çok ince, saydam kumaş, sert bir dokunuş. krep georgette benzer Bu kumaş. . Onun dikiş Bayanlar fantezi elbise, bluz

Krep de- orta parlaklık ile ipek kumaş, ince taneli bir yüzey. Bluz için uygundur, elbiseler.

Poplin – ipek, viskoz veya sentetik – – ince çapraz gelirse gelsin, kompozisyon içine yoğun, pürüzsüz, yumuşak bir bez kadınsı elbiseler ve bluzlar için optimum bir kumaştır. Yumuşak ve güzel  karakterize ve soylu bir parlaklık vardır. Bir

Naylon poplin hafif, iyi hava büzülme etmez. Bu muhteşem bir modern bir görünüme sahip üstün konfor birleştirir. bakımı son derece kolay: 30 derecede yıkanabilir ve ütü gerektirmez. poplin gelen giysi kurutulduktan sonra hemen konabilir.

mağazalarımızda% 100 polyester ağırlıklı poplin temsil edilmektedir.

Parça Viskon Alan.

Parça Viskon AlanMesh – küçük, narin hücrelerden oluşan, boyama tül benzer ve kutuları üretim için kullanılan ve bazı manzaraları, örneğin, bir görünmez elbise boyun çizgisi.

baskılı floral pattern narin, yumuşak bir özellikle mevcut gelecek yaz. O mükemmel vücut için iyi, her yöne uzanır ve giysiler hafiflik ve şeffaflık trendi yansıtıyor.

Dantel gümüş rengi çiçek motifleri net bazda. Simli ekleyerek işlemeli kumaş deseniyle her iki tarafında konveks bir oldukça sert, elastik olmayan hale getirir, ancak şekil ve çok şık tutmak iyidir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın