Parça Şifon Alanlar.

Parça Şifon Alanlar

Parça Şifon Alanlar.

Şifon bir girdap var? nedime elbisesi imalatlar dolaşma özellikle ilk kez, zor görünebilir. Tam olarak ne  gibi Parça Şifon Alanlarhissedeceksiniz? İşte ben nedime elbisesi kumaş ve bir öğretici sunmak bittikten-o size istediğiniz stilleri veya planlıyorsanız olay türü için doğru olan bitiş seçmenize yardımcı olmak için bilmeniz gereken tek şey.

Her şeyden önce, bir kumaş ve bir bitiş arasında bir fark var. Bir kaç isim kumaşlar, pamuk, ipek, naylon, suni ipek ya da polyester olan. Yüzey şifon, tafta ve saten gibi terimlerdir. Bu farkı bilmek önemlidir. Çoğu insan bitirmek daha kumaş daha aşina, bu yüzden burada bitirir ele alacağız. Bir elbise olarak listelenmiş olup olmadığını “saten,” bu ipek yapılmış anlamına gelmez. Polyester ve rayon gibi sentetik lifler kolayca saten almak, bu yüzden bir karar vermeden önce yakından kontrol etmek emin olabilirsiniz.

Parça Şifon Alanlar.

Bu açıklamaları aşağıda her bitirmek genel bir fikir verirken, kumaş özellikleri büyük ölçüde perakendeci kullandığı kumaş kalitesine göre değişebilir dikkat etmek de tekleme şifon alanlar önemlidir. Bazı satenler bazı tafta sert olacak gibi, diğerlerine göre çok daha yumuşak hissedeceksiniz. O taahhütte bulunmadan önce kumaştan kendinizi hissetmek

Parça Şifon Alanlar
Parça Şifon Alanlar

önemlidir bu yüzden. Görünüyor ve bunu olacağını düşünüyorum (ve umut) şekilde hissediyor emin olmak için bir renk örneğini isteyin.

Şifon çok hafif ve vücuda sarılmak.  Bellerine elbiseler gibi, dökümlü bir sürü stilleri için çok iyi değil, yani akan. Biraz dik olabilir, bu nedenle sık sık çoklu katmanlar dökümlü bulacaksınız. o ayrı bir parlaklık olmaması nedeniyle şifon hassas renkler gelmez sağlayan, sessiz renkler ve pastel için güzel bir kumaştır. Bu kumaş ince bir akordeon pli olacak yani, düzenli veya “kırışık” şifon bulunabilir. Hafifliği kız serin tutacak kadar Şifon, açık ya da gündüz düğün için idealdir.

Parça Şifon Alanlar.

Biz ipek düşündüğümüz zaman, biz normalde hayal doku saten olduğunu. Gerçekte, ipek hemen her bitirmek Parça Şifon Alanlarkılınabilir, ancak sıfat “ipeksi” saten şeklinde tanımlıyor. Yumuşaklık derecesi perakendeciler arasında değişecektir olsa, pürüzsüz ve yumuşacık ve genellikle oldukça hafiftir. O forma uyan stilleri için iyi olduğu anlamına beden ile asmak eğilimindedir ve bu (dans katta twirling düşünüyorum) hareketinin bir yeri vardır. Çoğu saten biraz ışık çekecektir, yani ince bir parlaklık vardır. Saten tekleme kumaş alan resmi veya gece düğün için en iyisidir. kolayca ter gösterir gibi, yüksek ısı yapılacaktır etkinlikler için kaçınılmalıdır..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın