Kot Parçası Alan.

Kot Parçası Alan

Kot Parçası Alan.

Bu denim ve kot ayırt birine sorar herkes için zor bir soru. Dünyanın bazı bölgelerinde, kelime “denim” insanlar Kot Parçası Alandenim olarak kot bakın şekilde kelime “kot” ile dönüşümlü olarak kullanılır. Denim ve kot birbiriyle ilişkili iki farklı şeyler vardır. Bu iki kelime arasında büyük farklılıklar vardır. Bunlarla ilgili karışıklığı bugün kaldırmak için bu makalede denim ve kot farkını sunacak.

Kot normalde bugün tüm yaşlı insanlar tarafından kullanılan giysi, bir türüdür. İlk defa, bir bakır gibi Levi Strauss tarafından tanıtılan kot giysiler, 19. yüzyılın ikinci yarısında pamuk pantolon perçinlenmiş. Bugün kot nedeniyle taşıma konforu yeteneği insanlar arasında çok fazla popülerlik elde ettik. Kot herhangi bir durum, herhangi bir yaşlı insanlar tarafından kullanılabilecek giysiler gibi türleri var. onların dolaplar tüm günler için kot farklı çiftleri ile dolu, olduğu görülmektedir gibi modern öğrenciler, temel 5 cepli kot olmadan yaşayamaz. Mavi artık gün, farklı renkli kot de üretilen rağmen, kot benzersiz bir kimlik sağlayan kot rengidir.

Kot Parçası Alan.

Kot Parçası Alan
Kot Parçası Alan

Denim% 100 pamuk kumaş veya Streç dimi yapılabilir kumaşın bir türlü. Denim mavi pamuklu ve çapraz koşu paralel çizgiler vardır ağır dimi oluşturmak için yardımcı beyaz pamuklu bir dolgu ipliği çözgü ipliği içeren bir dokuma kumaştır. Denim kumaş kot, ceket, gömlek, çanta, cüzdan ve diğer birçok yapmak için tüm dünyada kullanılan aksesuarları her yaştan kadın ve erkek için.

Yani denim ve hem kumaşlara başvurabilirsiniz. Onlar boyalı nasıl genellikle ayrılır bir yoludur. Denim ipliği boyalı parça boyalı olduğunu. Denim çözgü iplikleri mavi boyalı ve beyaz dolgu iplikleri ile dokunmuş. Jean Öte yandan, tipik olarak bir parçası anlamına gelir boyanır sonra kumaş Boyalı dokuma edilmiştir.

Kot Parçası Alan.

Kot Parçası AlanBu neden önemli? Bu kumaşlar çözgü yüzlü dimi örgü var. Denim, bu demektir ki çözgü iplikleri (mavi boyalı) kumaşın sağ tarafı kumaşın yanlış tarafında daha mavimsi beyaz dolgu ipliklerinin daha kumaşın sağ tarafında daha fazla yüzen olduğu gibi. Bu aynı zamanda kumaşın yanlış tarafında daha fazla dolgu yüzen (beyaz) olduğunu ve yanlış tarafı beyaz görüneceği anlamına gelir. Jean parça boyalı gibi, sağ ve kumaşın ters tarafı arasında belirgin bir fark olduğu kadar yoktur.

Değil ne çözgü veya dolgu iplikleri emin misin? Denim dimi örgü hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız ve nasıl yardımcı en popüler kumaş biri denim yapmak için?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın