Parça Saten

parça saten

Kumaş saten

Saten kumaş kalın ipek veya yarı-ipek kumaşlar olduğunu. Temel fark, saten dokuma olarak adlandırılan bir doku varlığıdır. Bu kumaş atkı kumaş pürüzsüz çarpıcı hale sayede ön yüzeyinde, gelir anlamına gelmektedir. Bu düzgünlüğü, hem de yalnızca saten parlaklık sıradışı bir parça satenözelliğidir ve diğerleri arasında, bu doku ayırt eder. düz ve pürüzsüz bir yüzey nasıl hissetmek saten kumaş taraftan tutmak yeterlidir.+

% 100 polyester saten kumaş doğal bir yetenektir. Dokuma malzemesi tam homojen. Bu çok güçlü bir kumaş sağlar. kırmak için yeterince sert satenden yapılmış bile çok ince şeyler,. şey sarılmak için saten pürüzsüz bir yüzey neredeyse imkansız, çünkü daha zor, bir şans yapmaktır parça kumaş.

Farklı malzeme saten kumaş üretimi için de kullanılabilir. Çoğu zaman, ipek, polyester veya naylon gibi farklı iplikleri, kullanır. Lifler zikzak bir şekilde düzenlenir ve böylece lif, bazı oyunlar üzerinde yatıyordu. Ve aynı zamanda belirli bir yumuşak saten kumaş kurdu.

Atlas üretiminde lider İtalya olarak kabul edilir. Üretim ve İtalyan saten teknolojisinin kalitesi saygı tüm dünyada değerlidir.

Saten kumaş kullanımı

Atlas dikmek için kullanılabilir: +

Kabanlar.

İç Çamaşırı.

Aksesuarlar.

Yatak çarşafları.

Perde ve tüller.

Nerede bir atlas satın alabilirim?

parça satenParça KumaşMağazamızda yüksek kaliteli saten satın alabilirsiniz kumaş toptan En iyi fiyatlarla. Sadece ikimiz de pürüzsüz ve desenli saten geniş bir seçim herhangi bir renk var. Biz karşılıklı yararlı uzun vadeli işbirliği ve tüm Rusya için atlası sunmak için yeteneği sunar.

Ayrıca satış: Ben kumaş örgü , kumaş takım elbise kumaşı ve ceket kumaşları . Bizi arayın.

Atlas – Başka bir ipek kumaş. Bu dayanarak yapılır saten örgü. Malzeme geniş (ev dekorasyonu için perdeler, perdeler, masa örtüleri,) çeşitli ev tekstili üretiminde uygulama ve giyim (kadın, erkek ve çocuk) bulur.

Kumaş ve bakım Açıklaması

Atlas temelinde yapılan doğal malzemedir ipek . Bu, oldukça kalın ve dayanıklı kumaş diğer şeyler saten ayıran karakteristik parlaklık vardır.

Doğal liflerden yapılır gibi, alerjiye neden olmaz. Peki bu nemi emer ve böylece çabuk kurur. elektrikli ve tozları yok.

parça satenBu makalede, ilk olarak kısaca suya batırılmış gerekir ki burada özel bakım, bir sıcaklıkta özel deterjanlarla yüksek seviyede 30 den derece dönen olmadan dikkatli, çok dikkatli el yıkama gerektirir. düzgün atlas değer veriyorsan, yıllarca o mükemmel görünüm, sıkılık, pek hesitates korur ve çekmez.

Yani şeylerin parçası başka malzeme olmadığı değil dikkat – Ne zaman yıkama ürünü etiketini kontrol ediniz. Çoğu zaman Atlas ilave pamuk ve hatta yapay elyaf ( viskoz , polyester , naylon ömrünü uzatır ve esnekliğini artırmak için, vb.) Genellikle etiket ve yıkama yöntemi ve ütü Ürün üzerinde de açıklanmıştır. Örneğin, bir saten şey asetat eklenir, eğer yıkanıp olamaz, sadece kuru temizleme kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın