Kumaş Fiyatı

kumaş fiyatı

Parti Kumaş.Çift pololar, stil, moda ve rahatlığın dengesini sağlayan sofistike bir görünümdür. Bu% 100 Mısır Pamuklu yumuşak bir tutam ve tecavüze sahiptir. Kumaşın pürüzsüz ve parlak hissedimi, 60’lı iki katlı ekstra ince iplikleri kullanarak, birlikte bükülmüş ve kumaş fiyatımerserize edilmiştir. İplik daha sonra kumaşa örülür ve tekrar merserize edilir ve böylece güzel bir parlaklık ve kaliteli bir his oluşur.

Kumaş Fiyatı. Performans Pamuklu pololar, yüksek seviyede nefes alabilirlik, anti-statik ve hipo-alerjik özellikler ile birlikte yumuşak bir el duygusu sağlayarak kalıcı konfor ve performans için en kaliteli pamuk liflerinden hazırlanır. Klasik imalat, giyinin uzunca bir süre yeni görünmeye devam etmesini sağlamak için pürüzsüz ve anti-fade teknolojisi ile geliştirildi.

Bu giysiler daha fazla esneklik sağlayan serbest dolaşım sağlar. Pololar ve pantolonlar, maksimum rahatlık ve kolay bakım sağlayan yüksek kaliteli gerinme ve iyileşme özelliklerine sahiptir.

Gelişmiş Nem Toplama Teknolojisine sahip iklimlerin en sıcak havasında performans yapmak için özel olarak geliştirildi. Bu yüksek performanslı imalatlar, hızlı bir buharlaşma için vücudun dışına ter çekerek daha düşük bir vücut ısısını korumanıza yardımcı olan bir soğutma efekti sağlar. Geleneksel kumaşlara kıyasla sizi daha kuru ve daha rahat tutuyorlar.

Nem emici kumaş, vücudu kuru ve dengeli bir sıcaklıkta, anti-statik, süper yumuşaklık hissi ve örtüye karşı güneş koruması ile koruyarak hızlı buharlaşma için vücudun dışına çekilmesini sağlar.

İpek doğal altın dünyadaki tek ipek. Ve bildiğimiz kadarıyla – tanrıçanın dünyasal bir sembolü olarak kabul edilen tek kumaştır refahın güçlü tanrıçası olacaktır). Tüm harika güzellikler gibi, da göze hoş gelmiyor – aynı zamanda güçlü. Yemyeşil altın rengi her yıkamayla birlikte artar kumaş fiyatıve lifleri normal dut ipekten daha güçlüdür. Altın renk, ipliğin dış tarafında bir protein yatağından gelir.

Kumaş Fiyatı. Görünüşe göre lakabı bu şaşırtıcı derecede benzersiz ipekleri yüzyıllarca sarstı – ortak insanlara ve yabancılara giymesine izin verilmedi. Günümüzde dünyada hala nispeten bilinmemektedir, kısmen elde etmek çok zordur. Vahşi haliyle yılda sadece iki kez hasat edilen ipek, yalnızca bir minik vadide bulunur parti kumaş.

İpekin ilk ve son kısmı merkezle aynı parlaklığa sahip değildir ve genellikle imha edilir, tipik olarak yakılır veya bir depolama alanına atılır. “Atık ipek” i iki farklı renkte ipliğize edip, iki rengi bir iplik haline getirip kumaşın içine tiftik benzeri bir görünüm kazandırıyoruz.

İpek aynı zamanda Sanskrit adı Kosa ipek bilinen ipek, ipek böceği üretilir alışılmadık derecede zengin ve derin olan dokusu ve doğal altın rengi için değerlidir. Parlak, parlak, yumuşak bir elle hissine ve doğal kumaşa en yüksek aşınma direncine sahip olan ipekte birincil türdir. Dayanıklılık, kısa elyaf uzunluğundan kaynaklanmaktadır. Çok dokulu ve zarif donuk altın parlaklığı, rahat etken ile kumaş fiyatıdengelenir. Sıcak iklimler için idealdir.

İpek üretiminin toplu hali ve onun şehrinde üretilmektedir. İpek olarak adlandırılan çok miktarda üretilmektedir dikişleri için de kullanılır.

Kumaş Fiyatı. Keten: Keten kumaş bitkisinin elyaflarından yapılmış bir tekstil. Keten kumaş üretim için çok emek gerektirir ancak giysiler haline getirildiğinde, sıcak havalarda olağanüstü serinlik ve tazelik değerinde olur. Keten sadece giysiler için değil aynı zamanda bulaşık havluları ve çarşaflar ve döşeme gibi ev ürünleri için de kullanılamaz. Keten ipliği üretimi özel bir tasarım işlemi gerektirmez. İmalattan önce saptanması gereken şey, eğrilecek ipliğin kalınlığıdır. Bu, üretimdeki keten kalitesine ve müşterinin taleplerine bağlı olacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın