Parça Kumaş Çorlu

Parça Kumaş Çorlu.
Parça Kumaş Çorlu.

Pamuk kumaş – en popüler biri. Onu rahat ve keyifli, gece ve gündüz, yaz ve kış, yumuşak dokunma, hafif. Soğuk havalarda, bu malzeme sıcak günlerde bizi ısıtan – soğutur. Hatta pamuk görmek için bir rüya iyi bir alâmet olarak kabul edilir.

Parça Kumaş Çorlu.
Parça Kumaş Çorlu.

Parça Kumaş Çorlu. Bu doku bir kızın hayal ise – bir girişimci ve ekonomik adamla başarılı bir evlilik için bekliyor; Evli bir kadın ise – anlamına konfor ve uyum evinde olmak. Ama bunun dışında biz pamuk giyer sahip olmasından, hala tedavi edilebilir. Hekimler geleneksel pamuk ve sargı şeklinde kullanmak. Pamuktan yapılmış kumaşlar için ve en sık kullanılan – pamuk, alaca, saten. Bu kumaşların tüm alerjiler, higroskopik (su kapasitesi), statik elektrik birikmez, makine yıkama taşıması kolay deforme olmayan neden olabilir, ancak metre başına 3-4 cm ilk çekme vermeyin,% 100 pamuk yapılır.

En ucuz kumaş – pamuk çekici renkleri vardır. Kelimeye  sadece küçük çiçek desenli kumaşı gibi görünüyor. Basma ucuz ince ve hafif bir malzeme düşük yoğunluklu olduğunu.

Keten saten en, bakımı kolaydır pürüzsüz, dayanıklı, yumuşak ve hoş bir dokunuş, ancak setin fiyatı ve basma çok daha fazla pahalıdır.

Parça Kumaş Çorlu. İnsan sağlığına fiziksel ve mekanik özelliklerine Keten iyi olarak kabul edilir. Doğada lif kötü boyanmış tepki olduğunu, çünkü hiçbir zaman parlak renkler olduğunu. Onun üretim çok emek-yoğun, bu nedenle keten yollardır.

Parça Kumaş Çorlu.
Parça Kumaş Çorlu.

Biz kesip hangi parçaları karar vermelidir, hangi büyüklükte öyleler. Bunu yapmak için, kumaşın genişliği yönlendirmek. 220 cm en rahat genişliği. Bunun üzerinde, biz hesaplamalar yapacağız.

Biz kumaş karşısında olacak, onun dışında kesti. Yani, 220 cm genişliği ve tabakanın uzunluktadır. Biz sadece genişliğini belirleyebilir.

Keten serinlik

Parça Kumaş Çorlu. Bir tarım bitkisi keten en az 7000 yıldır Bilindiği gibi. Atalar keten giysiler tılsım özelliklerini atfedilen ve onun ayinle saf düşündü. Keten – Belki de bu gerçeği o İsa Mesih’in bedenini sarılmış Kefen, etmektir. Antik Yunanistan giyim bu malzemeden rahiplerin bir ayrıcalık olarak kabul edildi ve Mısır’da sadece aristokrasi oldu. Çok hafif kumaş koruyucu dikili olduğu gelen düşmanlara o yenilmez kılan görünür. Bu arada, keten gömlek maliyeti en yakın grama kadar bir prim değil mecazi ama tam anlamıyla belirlendi kez. Bu bir tesadüf versiyonu Argonotların gerçek amacı olmayan bir “altın polar” ve en azından bir değerli ince keten ipliği alma sırdı tarihçiler arasında yürür olduğunu.

Keten iplik yaklaşık 2 kat daha güçlü pamuk ve 3 kat daha güçlü yünü. Ama avantajları – sadece gücü. Keten – doğal bir antiseptik. mikrop yok edilmesi, bu bakteriyel ve mantar hastalıklarının oluşumu, hem de iltihap çeşitli önler. Buna ek olarak, bu malzeme alerjiye neden ve bakterilerin büyümesini (keten içerdiği silis, çürümeye karşı korur) geciktirir değildir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın