Çerkezköy Kumaş

Çerkezköy Kumaş.
Çerkezköy Kumaş.

Yaz giyim özel ilgi doğru seçim kronik kalp hastalıkları, kan damarları, böbrekler ve diğer organlarda çeşitli insanları sağlamalıdır. Kalite ve önemli bir faktör uygunluğu yaz giyim sadece onun formudur – kişinin estetik tercihlere T-shirt, şort ve diğer daha ilişkindir.

Çerkezköy Kumaş.
Çerkezköy Kumaş.

Çerkezköy Kumaş. Birincil rolü de elde edildikleri malzeme veya doku yapısına göre oynanır. Herkes bunun sentetik yapılmış bir görünüşte daha ince ve hafif tişört “eşleştirilmiş” mümkün olduğunca çok dokunma ve keten gömlek serin giymek yaz sıcağında güzel biliyorum. Bu nedenle, kumaşların, en azından bir sert liste, yaz aylarında giysi gövdesinin aşırı ısınmaya yol açabilir kullanımını bilmek gereklidir. Liderleri özgü tablolar doku viskoz, poliamid elyafları (naylon, polyester) – aşırı ısınma giden sentetik malzemelerin en yaygın temsilcileri bulunmaktadır. Yaz giysi kullanımı olup, bu dokularda oluşan hemen % 100 oranında dolayı vücut ve çevre yüzeyi arasındaki ısı alışverişi ihlallerine gibi başka nedenlerle sağlık riski doğurabilir.

Çerkezköy Kumaş. Ana biri özellikleri bu nedenle büyük ölçüde ısı aktarımını bozulur, bu sentetik kumaşların, bu aşırı ısınma, kötü hava geçişine neden olabilir. Bu malzemeler, bir dokumanın neredeyse imkansız ağın küçük hücre içindeki herhangi bir hava ya da su buharı nüfuz çok ince lifler oluşur. Tipik olarak, vücut çevreye yayılan, hava ısıtılır, ve bunun yerine bir soğutucu gelir – bu işlem konveksiyon olarak adlandırılır. Doğal olarak, besleme bariyer büyük ölçüde geçirimsiz kumaş hava akış yolu, ısıtılmış hava ısı birikiminin koşullarını oluşturmak, vücuttan gidiş olamaz, ve daha sonra aşırı

Çerkezköy Kumaş.
Çerkezköy Kumaş.

ısınmaya neden olur. Daha yüksek sıcaklık değerleri, diğer soğutma örneğin mekanizmaları, terin buharlaşmasını içerir gövdeyi soğutma Bu tür 25-28S ortam sıcaklığında, özellikle etkindir.

Çerkezköy Kumaş. Bu sentetik kumaşlar , buharlaşma ile soğumayı vücut üzerinde zararlı etkisi ter . Sadece su buharı, kendi geçmeyen, fakat doğal kumaşlar gibi aynı zamanda hemen hemen su kalmamasıdır. Doğal kumaşların giyim yüzeyinden buharlaşma vücut serin katkıda bulunur ve örneğin yaz giyme durumunda, bir naylon kılıf, sadece giyim ve aynı su buharına zenginleştirilmiş ısıtılmış havanın gövde tabakası arasında oluşturur – karşılık gelen ısıtma ile, sera içinde benzer bir etki etkisi. Sentetik kumaşların etkileri sıcak havalarda ondan elbiselerini giyen bu kombinasyonu neredeyse kaçınılmaz özellikle hala büyük oranda eksik termoregülasyonun mekanizmaları vardır çocuklarda, vücudun aşırı ısınmasına yol açar.

Ana biri özellikleri bu nedenle büyük ölçüde ısı aktarımını bozulur, bu sentetik kumaşların, bu aşırı ısınma, kötü hava geçişine neden olabilir. Bu malzemeler, bir dokumanın neredeyse imkansız ağın küçük hücre içindeki herhangi bir hava ya da su buharı nüfuz çok ince lifler oluşur. Tipik olarak, vücut çevreye yayılan, hava ısıtılır, ve bunun yerine bir soğutucu gelir – bu işlem konveksiyon olarak adlandırılır.

  1. yüzyılın ikinci yarısında kadar, kumaş boya için kullanılan tüm maddelerin doğal ve bitkiler, böcekler, kabuklu hayvanlar ve kabuklu deniz almayı edildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın