Parça Kumaş Alanlar.

Parça Kumaş Alanlar.

Parça Kumaş Alanlar.

İçin en popüler kumaş elbiseler :. Pamuk, keten, yün, ipek, saten, viskon, polyester, jarse, saten, şifon, Parça Kumaş Alanlar.dantel kumaş elbise dikiş kesinlikle normal ve bazen gerekli dikkate alındığında farklı dokular bir kombinasyonu. Kumaş kombinasyon size bir kafede bir iş toplantısı ve dost toplantılarında, örneğin uygun olacaktır giyim özgün, sıradışı makale oluşturmak için fırsat verir.

Yumuşacık ve vücut hoş yoğun doğal kumaşlar seçilmiş sıcak elbiseler için – yün, pamuk, sıkı örgü, . viskon, hafif ve akıcı için – ipek, keten, saten, şifon.

Parça Kumaş Alanlar.

Sıcak bir ceket dikmek için tercihen yün lama, alpaka veya tiftik ilavesi ile, yumuşak doku seçmek daha iyidir. Bunu ağırlığında değil ise bir kürk ekleme giymek, sıcak keyifli hale getirecek. Kumaş. Düz veya kısa ya da uzun şekerleme olabilir

Renkler gelince, ancak hayal nerede “gezme” böylece artık modern Avrupa üreticileri, farklı baskılar ve dekor ile kumaş sunuyoruz.

Parça Kumaş Alanlar.

Parça Kumaş Alanlar.
Parça Kumaş Alanlar.

Astar kumaş hakkında unutmayın bir kat dikerken. Dokunmak en pratik ve keyifli bir viskoz astar. Seçimin asıl karar üst kat için kumaşın altına kumaş astar olacaktır. Fantezi ekleyin, sen başkalarına bir ceket ateş her zaman hayret edecek bir orijinal ikilisi alabilirsiniz.

Ceket bakımı ile ilgili olarak, kumaş dikkatle ele alınmalıdır. Ceket periyodik kuru temizleme kat vermek için en az bir kez bir sezon, kuru elbise fırçası ile temizlenmelidir küçük konuları ve tüysüz toplamak ve edilmelidir. Bu uygun Parça Kumaş Alanlar.bakım ceket kumaşları artık kendi formunu korur ile.

Biz kumaşlar dünyasında sizin için bir gezi yapmaya çalıştık, onların ana tip ve amacını anlattı. Bir dikiş elbise, takım veya başka herhangi bir kıyafet sipariş planlıyorsanız, bizim pratik tavsiyeler kullanabilirsiniz, ancak dokunulduğunda kumaş her türlü biliyorum profesyonel tasarımcılar ve terziler, görüşlerini göz önünde bulundurun. Hala özel terzilik sipariş kararsız iseniz – kumaş mağazasına gidin. Hepimiz farklı dokular, paletleri ve baskılar gördükten sonra, mutlaka kısa bir süre stüdyo acele edecek, eminiz!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın