Kumaş Alan.

Kumaş Alan.

Kumaş Alan.

Pamuk – hafif sanayi en çok talep kumaş. Pamuk farklı bitki türlerinden elde edilir ve bu selüloz çoğunlukla Kumaş Alan.oluşur. Bu pamuklu kumaş çok güçlü ve mükemmel nemi emer. . Giysi, T-shirt, gömlek, yazlık giysiler için ideal

Sentetik kumaşlar

Sentetik kumaşlar bugün – moda giysiler için alternatif bir tasarım çözümüdür. onlar avantajları daha dezavantajları çok var – Bazı insanlar eşsiz doğal ile yapay doku inanıyoruz. Tasarım fikirleri gücü tüm beklentileri aşan Ama bugün, sentetik kumaşlar doğal değil daha kötü değildir. Onlar amatör pratik şeyler tarafından takdir edilmektedir kendi yararları, bol var. Sentetik kumaşlar onlar hemen çökmek değil, hava geçirmez ve su geçirmez.

Polyamid, spandex, poliüretan, spandex, likra – yüksek mukavemetli ve esneklik ile karakterize, ancak hava kaçırmayın çekmez nem ve elektrikli. Madde suni liflerden% 10’dan fazla içeriyorsa, bunu oldukça rahatsız olacaktır. Bu kumaşlar çabuk yıkamak için kolay ve kurak, nispeten ucuzdur ve hatta bazen ütü gerektirmez. Ancak, bu pratik özelliklerine rağmen, sentetikler bazen çabuk aşınır ve devirdi.

Akrilik – Bu kumaş oldukça yumuşak ve plastik olarak, yün gibi görünüyor. İlk yıkama şey akrilik elastikiyetini kaybeder ama sonra, streç ve ezmek olabilir.

Kumaş Alan.
Kumaş Alan.

Viscose – kimyasal yollarla odun hamurundan hazırlanan bir sentetik elyaf. Suni ipek pozitif özelliği ipeksi sahip ve uzun iyi bir görünüme muhafaza kumaş dokunmatik ekran, iyi hava olmasıdır.

Kumaşlar.

Kumaşlar Karışım – Doğal ve sentetik liflerin karıştırılması ile elde edilen bir kumaştır. Bu hoş ise dokunmak, ek pratik özelliklere sahip bir ağ oluşturmak için izin verir ve yüksek kaliteli özelliklere sahiptir. Örneğin, pamuk ve polyester karıştırarak 2dokunması hoş ve rahatsızlığa neden olmaz katı ezmek geçirmez kumaş, elde edilebilir. Özellikle aynı anda dayanıklı ve rahat dikiş üniforma ve özel giysiler için kullanılan kumaşlar karıştırın.

En sık tasarımcıları ve terziler tarafından kullanılan bir güzel, dayanıklı, dirençli, karışık kumaşlar. Dikiş tulum yüksek mukavemetli için idealdir.

Biz kumaş ve kalite özelliklerinin türleri çok az anlayış var. Ve şimdi, belirli bir dikiş giysiler için seçmek daha iyidir kumaş ne tür görelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın