Kumaşçılar.

Kumaşçılar

Kumaşçılar.

Tecrübeli bir terzi olarak, insanların bir örgü ve dokuma kumaş arasındaki farkı biliyorum, ama insanlar bol Kumaşçılarkalmamasıdır hafife almak eğilimindedir. Sorular kanıtladığı gibi benim giyim dükkanı ve benim gibi desen dükkanda hem haftada en az bir kez olsun: “Ben bu desen ile% 100 pamuk kullanabilir miyim?” ya da “pamuk yapılan bu elbise mi, yoksa esnek mi?”

Her iki soru ile sorun kumaşlar / streç örme ve% 100 pamuk olmak olmasıdır. Ama insanlar dokuma ile% 100 pamuk şaşırtmak için gelmiş.

Eğer dokuma kumaş düşündüğümüz zaman, bir yorgan ya da perde veya döşeme yapmak için kullanmak istiyorum kumaş düşünüyorum. Dokuma kumaş genellikle gevrek ve * esnek değildir. Bu şifon gibi ince ya da kot gibi kalın olabilir.

Dokuma Kumaşçılar.

Bu bir örgü kumaş kadar yakın olduğunu. Kelimenin tam anlamıyla size iplik ve örgü iğne bir top ile bir kazak

Kumaşçılar
Kumaşçılar

örme olacağını yolu çok benzer çünkü Örgü kumaş örme kumaş denir. Minik iğneler çok ince “iplik”: Bu sadece, genellikle çok daha küçük bir ölçekte yapılır. Örgü kumaş tek bir sürekli iplik parçası (ya da buna yakın), yani bir ham kenar genellikle bir dokuma kumaş yaptığınız şekilde çözmek olmaz. Ve bu birbirine döngüler tüm doğal esnekliğin sağlar nelerdir.

Bazen dokuma gerektiren bir model ile bir örgü kumaş kullanmak mümkün olabilir. Gerçekten desen ve özellikle kumaş bağlıdır. Bazı modeller doğru bakmak dokuma kumaş yapısına güvenerek olabilir ve örme kumaş tüm yanlış yerlere bel olacaktır. Eğer dokuma kumaşlar için var bir desen kullanmak için ölüyorlar, ama üzerinde hazırsınız kumaş örgü Ama eğer denemek. KumaşçılarBunu deneyin kadar asla bilemezsiniz.

Örme Kumaşçılar.

Benim tecrübeme göre, çoğu ticari dikiş desenleri dokuma kumaşlar içindir. Benim desenleri bir karışımdır. Koşuşturma ve önlük desenleri dokuma en iyi şekilde çalışır. Gerisi örme kumaşlar gerektirir.

Eğer tatlı bir giysi bölge ile  büyük bir şehirde yaşamak sürece, büyük ihtimalle yerel kumaş mağaza çoğunlukla dokumalar taşır vardır. Ben en yakın kumaşlarda kumaşın en az% 85, dokuma tahmin olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın