Parça Kumaş Alan

Parça Kumaş Alan
Parça Kumaş Alan

Keten statik elektriği nötralize olarak bile keten sadece% 10 içeren karışık kumaşlar, siz “kıvılcım” olmayacaktır. Buna ek olarak, bu kumaş mükemmel olduğunu ısıyı düzenleyen: Isı vücudu soğutur içinde ve soğuk havalarda ısıyı tutar. Son derece higroskopik malzeme vücuda

Parça Kumaş Alan
Parça Kumaş Alan

elbise önler ve mükemmel hava geçirgenliği cilt sağlar “nefes”. Su keten kumaş bırakarak bir su kütlesinin yüzeyinde hemen aynı hızda keten yüzeyinden buharlaşan her zaman taze ve serin. Keten Bu “soğutma” mülkiyet olağan veya güneş yanığı uğramış kişiler için de uygundur. Parça Kumaş Alan dermatolojik hastalıklar, alerjiler ve astım hastalarının sorunlu ve hassas cilt acı olan insanlara keten ağartılmamış keten uyuyan önerilir. Dahası, pamuk setleri aksine, sonuçta daha sarı, keten dönecek olan ve sadece daha beyaz olsun! Keten geleneksel olarak yaz aylarında giyilir. Sonra kilo – eski hekimler yaz aylarında keten giymek eğer, daha iyi alabilirsiniz ve kış eğer iddia rağmen. Nörolojik hastalıkların tedavisi için bu malzemeyi kullanmaları tavsiye Köy şifacıları: keten bezin üzerine sardunyalar birkaç yaprak koymak ve sonra boğaz noktaya ve sıcak bir eşarp sarmak üstünde. 2-3 saat sonra, ağrı azalır.

İpek

İnsan saçına benzer doğal ipek bileşim. Doğal bir malzeme ile bile daha üstün bir mukavemet – kale ipek iplik aynı çaptaki kale çelik tel. % 97, ipek proteini,% 3 yağ ve mum oluşur metabolizma için

Parça Kumaş Alan
Parça Kumaş Alan

faydalı  aside sahiptir. Bu durumda, ipek fiber çok yumuşak ve hatta hassas cildi tahriş bu yumuşaktır. Bu ışıkta Giyim ve yatak takımları, akan kumaş dermatit, egzama, akne, saçkıran, trofik ve bulaşıcı cilt hastalıkları, sedef ve diğerleri gibi cilt hastalıkları muzdarip insanlar için kullanılmalıdır. Buna ek olarak, öyle – alerjisi olan kişiler için mükemmel bir seçimdir, ipek hipoalerjenik çünkü. Provakatördü alerjik hastalıkları – nedeniyle ipek iplik proteini  (ipek yapıştırıcı) olmak üzere, bu malzeme tozu akarı başlatılmaz.

Parça Kumaş Alan. Doğal ipek giyimi ısınma ve kurutma özellikleri vardır. Bu doku, kendi ağırlığının% 30’una nem havaya emer ve dokunulduğu zaman hâlâ kuru olması edebiliyor. Kan damarlarında periferik dolaşım bozukluğu çeken insanlar için yararlıdır. Böyle insanlar hep soğuk ekstremitelerde genellikle terli avuç içleri ve ayak hissediyorum. İpek kullanılarak eklem ağrısı, romatizma ve artrit ile yardımcı olacaktır. Ve doğal ipek şifa ve cildin kendini yenilemesine destek olduğu bilinmektedir. Bu ipek lif, ellerin çok yumuşak deri ile çalışan tesadüf kadındır. Gizli diğer nemlendirici maddeler yedi kat daha fazla nem tutan bu lüks kumaş fibrione protein bulunur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın