Parça Gömlek Kumaşı Alınır.

parça gömlek kumaşı

Gömlek Kumaşı Alanlar.

Nekleştirmenize yardımcı olmaz, ancak ihtiyaçlarınız için ideal bir elbise gömlek kumaşı bulmanızı sağlar.

 parça gömlek kumaşıKumaş Alan. Ayrıca yeni Başlat elbise gömlek, pantolon, takım elbise ve deri ayakkabı bir çizgi bulunmaktadır programı. Dolapınızı hazırlamak için ihtiyacınız olan her şey.

Biz yıkmak önce 10  büyük gömlek kumaşları, büyük bir kumaş kılan temellerini işaret etmek önemlidir.

Parça Kumaş Alan. Birinci adım:   çekirdek Belirlenmesi: pamuk, sentetik elyaf veya ipek nedir? İdeal olarak, gömlek kumaşlarının tartışılmaz kralı olduğu için pamuklu sopa kullanmak istersiniz. İyi dokunmuş bir pamuklu kumaş, bir erkeğin vücuda yakın giyilen bir giyimden isteyebileceği tüm özelliklere sahiptir: iyi ısı ve nem iletimi, dayanıklılık, pürüzsüzlük ve ütülenme şeklini alma yeteneği parça kumaş.

parça gömlek kumaşı
parça gömlek kumaşı

Kumaş Alanlar. İnsan yapımı elyaflar, diğer taraftan, pamuklu bir gömlekle aynı rahatlığı sunmuyor; ancak kendi avantajları da var. Genellikle kırışıklık ve leke karşı dayanıklıdırlar ve bütçeye uygun kişiler için ideal olabilirler. Son olarak, ipek, genellikle lüks bir kumaş elbiselik kumaş olarak ilişkilendirilir; ipek, yüksek parlaklık ve hafif örtüyü sunar. Bornozlar ve boksörler için şortlar için harika, ancak bir gömlek için mutlaka değil. Bakım masrafları yüksektir ve uzun süreli dayanıklılık düşüktür.

İki adım: senin kat bilin. Kat, tek bir iplik yapmak için kaç tane ipliğin büküldüğünü gösterir. Elbiseli kumaşlar çoğunlukla iki kat veya tek kattır. İki katlı kumaşlar genellikle tek katlı kumaşlardan üstündür parça kumaş.

Kumaş Alımı Yapanlar. Yeni tasarımlar oluşturarak veya emekliye ayırarak, periyodik olarak değişiklikler yapıyoruz – bu nedenle koleksiyonlarda veya satış öğelerindeki herhangi bir değişiklik için bu siteyi düzenli olarak kontrol edin. En yeni haberler bölümünde veya facebook’ta yer alan makaleleri okumak ve belki de yorum yapmak için biraz zaman ayırın.

Bir ev dekor projesi için bir kumaş veya duvar kağıdı seçerkenparça gömlek kumaşın,düşündüğünüz modelin tekrarını bilmek önemlidir. Tekrar, kumaş veya duvar kağıdına ne kadar çok ihtiyacınız olduğunu ve o ürünün duvarda, pencerede veya mobilyada neye benzediğini belirlemek için büyük bir etkiye sahip olabilir.

Tekleme Kumaş Alanlar. Kumaşın veya duvar kağıdının tekrar edilmesi, desen baştan başlamadan önce gereken inç sayısına karşılık gelir. Desenin tekrar başlayacağı noktanın başlangıç ​​noktası arasındaki mesafe “bir tekrar” olarak adlandırılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın