Güpür – Dantel

güpür kumaş dantel kumaş

Gipür – Dantel.

Gipür – dantel çeşitli türleri için ortak adı.  O bobinler dokuma gibi örgü ve dantel-serbest vakıfların temelinde yükselen model ile bu kaba güpür kumaş dantel kumaşparça Dantel Alanlar dantel. Kompozisyon genellikle polyester ve metalik iplik içerir. . Son dantel karakteristik sertlik veren gipür belki de en mütevazı – Gipür-metalik. yoğun ve daha az şeffaf. Dokuma parıldayan iplik karakteristik metalik parlaklık. Yaratır

Deri-dantel. Kaliteli deri macun gipür kumaş temelinde. Sonuç -. abartılı bir ucuz kumaş gece elbisesi için uygun orta parlaklıkta bir malzeme,

Dantel -. Akşam kıyafetleri için vazgeçilmez net bir arka plan üzerinde hassas desenleri ile şeffaf kumaş. Simli dantel önemli bir yüzdesini ve daha yumuşak bir plastik içeren gipür aksine. Dantel kaliteli desen karmaşıklığı karar olabilir üzerinde, web inceliklerini.

Kumaş Alımı Yapanlar. Kabartma, pürüzsüz dantel (aynı anda ızgara deseni ve sondaki) geniş mat ipek çiçekler – çeşitli sKeçenekler. Akşam kıyafetleri, tamamen duygusal dantel oluşabilir böyle dantel kollu ve arka gibi tek tek öğeleri hareket edebilir.

Lycra – parlak kaplama ile saydam pürüzsüz, kolay genişletilebilir kumaş,. kaba stok kumaş alanlar dokunarak, karakteristik nodülü olan brokar benzer. mayo için mükemmel malzeme – eklenen elastan likralı. asil bir mat parlaklığı ile, kalın elastik ve esnek, bu sığdırmak için gerekli destek ve hatta muhteşem formları sağlayacaktır.

güpür kumaş dantel kumaş
güpür kumaş dantel kumaş

Parça Kumaş Alan. Lycra% 100 polyester – bir  modeli için ideal daha az yoğun, ama daha az güzel sürümü. Eğer klasik “yüzmek” paletinden seçim yapabilirsiniz: pembe, siyah, koyu mavi, açık mavi.

Organze kumaşSüper şeffaf ama yoğun bir malzeme bir yanardöner yüzeye sahip. Asya tarzında bluz ve spor bluzlar kapüşonlu anorak için ideal.

Organze “Çiçek” – özellikle yoğun, hatta kumaş alanlar sert, şeffaf kumaş, mükemmel şeklini korur. havai dekoratif şallar için özellikle iyi.

Organze karakteristik yüzey “kabarttı” nedeniyle daha az şeffaf. o buruşuk kıvrımlar sandy kumaş uzatabilirsiniz kadar küçük bu kumaş ile çalışırken düzgünleştirilmez. . Bağlayıcı kapmak önyargı dikiş armholes ve omuz dikişleri germek değil için

Organze Polyester – genellikle ince dantel veya kabarık  güçlendirilmesi, dantel korse altında dikiş için şeffaf kabarık kollu, yanı sıra astar kullanılır.

güpür kumaş dantel kumaşParça Kumaş. Taft-atlas – yoğun ışık, çiçek taşma etkisi mükemmel hışırtı kumaşın bağlantı model elastik malzemeye alternatif olarak hareket eder. Bu, belli bir sertlik ile giyim de onun şeklini tutar sayesinde karakterizedir. En iyisi, onurlu ve bir ceket ile bakacağız Bluz mükemmel tafta, saten, ve olmadan.

İpek biraz bulanık “şeftali” yüzeyi ile ipek kumaş. Bu ipek yıkanmış ve kuru temizlenmiş değil.

Parça Kumaş. İpek kumaş yoğun, opak, mat kumaş. Az. İpek klasik türlerinden daha pürüzsüz küçük parlak çiçek kumaş Kimden şişirilmiş cömert bir yaka ve kollu bir çok acil dokunaklı kısa bluz olacaktır.

Doğal ipek sorunsuz en rahat parlaklık farkedilir serin damgası ve “saten” ile, akan ve aynı zamanda rafine yaz günlerinde kumaş. Bu şeyler satın alarak, gerçek kalite ve herhangi bir ürünün şık bir görünüm değil ucuz olsun almaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın