Oxford Kumaş.

Oxford Kumaş.
Oxford Kumaş.

Oxford Kumaş.

Burada uygun fiyat ve müşterilerine özenli bir tutum bulacaksınız. Biz hazır giyim üretimi yanı sıra, tekstil satan perakende mağazaları Parça Kumaş Alanlaryapan işletmeler ile işbirliği yapmaya davet ediyoruz.

Oxford – popüler bir sentetik kumaşlar kumaş alımı yapanlar olumsuz hava koşullarında iyi çalışır. Bu kumaşın (600 ila 240) aşınma filamanlar, rüzgar, kir ve su itici özellikleri, direnci yüksek yoğunluğa katkıda bulunur. Yukarıda listelenen yararları takviye, Oxford çeşitli emprenye ile tedavi tekstil hattın amacına bağlı olarak.

Kullanımı:

Parti Kumaş AlanOxford şehrinin tarzı yanı sıra böylece avcılar, balıkçılar, yürüyüşçüler, korucular, spot kumaş alanlar kurtarma hizmetleri için özel elbise dikiş ve talebindeki kıyafet yapmak için çok uygundur. Bunun nedeni – örneğin şiddetli yağmur veya soğuk rüzgar gibi çevresel etkilerine karşı yüksek koruma derecesi. Toplu kumaş alınır olarak satın almak yalıtılmış oxford kumaş, birlikte Firmamızda, iyi soğuktan korunmuş olabilir. Başka bir artı – bakımı kolay elbise yüzey – sadece bile sahada, temiz su ile bölgeyi yıkayın ve yerinde bir iz kalır değil.

İkinci yön – branda, çadır üretim, olgu ve çantalar, her türlü arazi koşullarında olduğu gibi malzeme gayet iyi çalışıyor.

Oxford renkler ve şekiller çeşitli satışa sunulmuştur, ancak daha sık onlar düz ya da kamuflaj ya vardır – Uygulama alanına göre.

Oxford Kumaş.
Oxford Kumaş.

Kumaş AlanlarBakım tekstil Oxford kolay hat – geleneksel yöntemlerle presleme ve kurutma, 40 derecede yıkanabilir. Sentetikler yüksek sıcaklıklara sevmiyorum, sadece düşük sıcaklıkta kumaşı demir.

Oxford Kumaş –

Oxford bez satın almak gerekiyorsa, lütfen firmamızı arayınız. Şirket “Lotus” giysiler için geniş bir malzeme bir tekleme kumaş alanlar seçimdir. Her zaman farklı düz renk ve baskı rekabetçi fiyatlar kumaş satışa.

Kumaş ve giysiler için diğer malzemeleri satın sunuyor. Sitemizde yüksek kaliteli ürünler ve emtia için cazip fiyatlarla geniş bir yelpazede içerir. Bir tafta kumaş toptan satın almak gerekiyorsa, ile irtibata geçiniz. Uzmanlarımız herhangi bir soru size tavsiyelerde ve seçiminde yardımcı olacaktır.

Oxford Kumaşlar.

Düz dokumada pamuk veya bazen rayon. Çözgü, bir tane daha ağır, yumuşakça bükülmüş dolgu olarak seyahat eden iki ince ipliğe sahiptir

Oxford Kumaş.
Oxford Kumaş.

ve bu da bir sepet dokusu görünümü verir. Oxford pamuğunun daha iyi nitelikleri merserizedir. Genelde beyaz olan oldukça ağır bir kumaştır ancak bazıları çözgü yönünde aralıklı bir şerit vardır. Oxford çok iyi yıkar, ancak kolayca topraklar. İpli boyalı çözgü ve beyaz atkı ile yapıldığı zaman buna denir. Tek kalan ticari gömleklik materyali, ham kumaş alanlar orijinal olarak Oxford, ve Yale olmak üzere dört Üniversitenin adlarını taşıyan bir değirmeni tarafından yapıldı. Erkek gömlekleri için iyi bilinen ancak yazlık ceketler, gömlekler, etekler, elbiseler ve spor giyim için de kullanılmaktadır.

Parça Kumaş Alanlar.

İki küçük çözgü ipliğinin altında ve altında dokunan tek bir dolum ipliğine sahip bir kumaş. Pamuklu gömlekliklerde yaygın olarak bulunur ancak oxford esasen konfeksiyonda olmak üzere birçok kullanım için çok çeşitli elyaf ve ağırlıklarda üretilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın