Online Kumaş Satışı.

Online Kumaş Satışı

Online Kumaş Satışı.

Online kumaş satın yerel olarak kullanılabilir olabilir daha bir seçenek daha geniş erişmenin harika bir yol olabilir. Ayrıca, evden alışveriş değerli dikiş zamandan tasarruf edebilirsiniz ve hatta (el yapımı) pijama çıkmak gerekmez. Birkaç e-postalar ve yorumlar başarılı

Online Kumaş Satışı
Online Kumaş Satışı

alışveriş için benim ipuçlarını paylaşmak bana soran oldu yani burada gider.

Eğer dikkatli değilseniz, tarama kadar güzel kumaş bakmak için. Ama arama kategorileri kullanın, aradığınız şey ne tür çalışmak için bir dakikanızı ayırın ve sadece sürebilir – Online kumaş mağazaları ömür boyu önemli bir kısmını emmek beş dakika sürer. Örneğin, ben Online Kumaş Satışıgenellikle böyle ‘kırmızı’, gibi kategoriler altında bakmak. Kendi favori kategorileri üzerinde çalışın ve kesinlikle çok daha deposunda koridorlarda yürürken daha fazla çevrim her seçeneği kaydırma daha hızlı bir olacak ve.

Çevrimiçi alışveriş kumaş dokunun ve böyle doku, kalınlık ve örtünün olarak nitelikleri bir fikir edinmek için bir şans olduğunda özledim en büyük şey. Ayrıca, renkler genellikle gerçek hayatta bir bilgisayar ekranında farklı bir görünüm ve çevrimiçi fotoğraflar her zaman baskı ölçeği hakkında bir fikir vermemektedir.

Kumaş Alımı Yapanlar. Diğer bir önemli husus giyim kumaş dayanıklılık için oylanmamış olduğu çünkü üzerinde 200.000 çift losyonları Online Kumaş Satışı.kumaş giyim zarar verebilir olmasıdır. yeni pantolon ve etek satın tutmak zorunda değilsiniz bu yüzden çalışanların bildiğim tek şey yeni sandalyeler talep ediyorlar.

Ben uzun sonrası yararlıdır ve ticari kumaş notları çok daha karmaşık dayanıklılık daha olduğunu haberleşir umuyoruz.

Benim deneyim, online kumaş satışı notu genellikle lif içeriği, inşaat, örgü karmaşıklık ve fiyat bağlıdır sonuçlar faktör olabilir, ancak genellikle dayanıklılık o diğer faktörlerin bir ürünüdür ve yalnız derecesini belirlemez.

Bir de, en az desenli,% 100 geri dönüştürülmüş polyester, yüksek olabilir hangi C olarak üretici notları Veya, yüksek bir maliyetle, karmaşık bir örgü ile, bir yün karışımı üzerinde, düşük sonucu olabilir B. olarak düşük fiyat aralığı, hangi üretici notları

Eğer “notu” kullandığınız endüstri standardı farklı bir şey demek mümkün mü?

Online Kumaş Satışı.
Online Kumaş Satışı.

Sadece dayanıklılık iletişim kurmaya çalışıyorsanız, o zaman sonuçları dayanıklılık belirlemek için iyi bir yoldur. Belki “notu” dışında bir kelime daha net olurdu … belki de “dayanıklılık” kullanmak için en iyi kelime.

Etkileri dayanıklılık ve fiyat stok kumaş Teflon kaplama ve / veya akrilik destek aldığı, ya da Crypton ile tedavi edilir olup olmadığı başka bir şey. Bunlardan herhangi biri dayanıklılığını artıracak ve herhangi bir kombinasyonu daha dayanıklılık … ve buna göre fiyat / kalite artışı artırır.

Sadece dayanıklılık için sınıfa istiyorsanız, o zaman ne Gönderilen bazı değişiklikler var, mükemmel bir başlangıç olduğunu:

. Eğer bir zanaat çarşıları veya bir perakende mağazasında, online kumaş satışı olsun, senin standında veya açıkça ürünlerin ilişkili veya orijinal telif hakkı ile bağlantılı olmadığını bildiren senin ambalajı üzerinde, web sitenizde bir reddi dahil zarar veremezler sahip

Doğal elyaflar döşemeli bu sandalye, dan. Bir keten ve pamuk karışımı. Sınıf kadar gider anlamına gelir fiyat, atlar, böylece Keten, prim kumaş olabilir.

Doğal Elyaf

Online Kumaş Satışı.İpek, yün, pamuk ve keten gibi doğal elyaf, güzel iken, tipik sentetik liflerin daha kırılgan ve lekelenme gibi faktörlerden kaynaklanan hasarlara karşı hassastırlar, aşınma ve yıpranma, ve güneş ışığından solmaya.

O korumasız ve doğal ışık yüksek düzeyde maruz kalan ise İpek zamanla parçalanır.

Piyasada bugün yapay elyaflar teknolojik olarak online kumaş satışı gelişmiş ve günlük istismar yüksek seviyede dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yıllar önce polyester “ucuz” yoksul adamın online kumaş satışı olarak kabul edildi, hatırladın mı? Artık değil!

Lisa insan yapımı ve doğal elyafların bir kombinasyonu sever. İyi görünüyor ve performans – Her iki dünyanın en iyi olsun!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın