Kumaş Nerede Bulurum

kumaş nerede bulurum

Kumaş Nerede Bulurum.

Ben kumaş nerede bulurum sınıflandırma hakkında daha fazla bilgi toplamak için kumaş tedarikçilerinden biri kumaş nerede bulurumuzandı. İşte ben tedarikçiden temin bilgidir. Kumaş alanlar notları kumaş maliyeti ile ilgili ve üreticilere sağlamak değişken krep kumaş nerede bulurum maliyetleri göz önüne alındığında bir sandalyenin toplam maliyetini belirlemek için bir araç. Her üreticinin derecelendirme sistemi, yani bir şirket için sınıf F kolayca başka bir şirket için bir sınıfa F karşılaştırıldığında olmayabilir, farklı. Bu sektörde vadeli online kumaş satışı“notu” yerine dayanıklılık daha kumaşın maliyeti anlamına gelir. Sözleşme pazarı için bir kumaşın uygunluğunu belirlemek için, sanayi.

Tekstil standardize etmiştir. Performans kurallarda standart testlerden biri ‘çift sürme’ bildirerek, “sürtünme ve başka kumaş ile temas nedeniyle bir kumaşın yüzey aşınmasını” ölçer ‘Aşınma Direnci’ vardır. Geçenlerde performans yönergelerine fo test sonuçlarına bakarak önemini vurgulayarak olmuştur (yani, ışık, dikiş kayması, vb renk sabitliğinin) yerine sadece Aşınma Direnci

kumaş nerede bulurum
kumaş nerede bulurum

sonuçlara odaklanma. Tipik olarak, asgari standartlar düzenli ofis ayarları için kabul edilebilir. Yaygın kullanım ayarlarında, test minimal daha yüksek tavsiye edilir. Bizim tedarikçisi Aşınma Direnci,çift sürme geçmesi kumaş alan anlamına gelir. Dikiş Düşüş ve Toprak / Leke Koruma varlığı, yüksek trafik alanları için uygun yer. Sağlık ortamlarıyla, uygunluğunu belirleyen en önemli unsur stok kumaş alanlar  “Temizlenebilirlik” dir. Sorulacak ilk soru temizleyiciler tarafından kullanılacak budur; Daha sonra bu özel temizleyiciler ile temizlik için onaylanmış olan kumaşlar belirler. Oldukça sık, viniller ve poliüretanlar nedeniyle kullanılan sert temizleyiciler ve dezenfektanlar, bu ortamlarda kullanılmaktadır.

Dikiş ve bahçesinde tarafından parti kumaş  satın meraklıları işçiliği telif hakkı işaretleri ile aşina şüphesiz. Kumaş kumaş nerede bulurumüreticileri kendi tasarımları telif hakları ile korunduğunu sürede dünyayı koymak için üreticinin adı ile birlikte kumaşın kenarlıklı kenarında telif hakkı sembolü ile birçok tekstil diziye. Satmak ve belki de – – Bu semboller birisi yapmak istediğinde kafa karıştırıcı olabilir telif hakkına kumaş kullanarak öğeler.

İlk kumaş satışı doktrini tarafından sunulan yasal sınırlamalara rağmen, bazı telif hakkı sahipleri yine telif hakkı olan kumaş öğeleri yapmak ve satmak bireylere karşı telif hakkı koruması uygulamak için çalışıyoruz. Eğer ürün satmak zaman bir vazgeçme kullanarak size karşı haklarını çalışırken bir hak sahibinin riskini azaltmak mümkün olabilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın