Mobilya Kumaşı.

Mobilya Kumaşı
Mobilya Kumaşı

Mobilya Kumaşı.

Parça Kumaş Satışı. Ev mobilyası veya yumuşak mobilyalar tekstil ve moda iş bugün oluyor şeydir. Daha dinlendirici renkler ve Mobilya Kumaşıtasarımlar ile çevrelerini dekorasyon için uzun insanlar daha tekstil üreticileri iç tekstil üretimini arttırmaktadır. Ev Eşyaları, İMALAT- Halı ve kilim, Perdeler, Masa örtüleri, paspaslar ve koşucular, Mutfak keten ve diğer mutfak aksesuarları, Banyo mobilyaları, Pencere Uygulamaları, Hamak, Çarşaf, Yatak yayılır, Battaniye, Yastık ve yastık kılıfları geniş bir yelpazede yer almaktadır Yastık ve minder, Yorgan ve Nevresim kapakları ve diğerleri kapsar.

Ev mobilyaları kullanılan kumaşlar

Parti Kumaş Alanlar. Mobilya Kumaşı. & Perdeler Ev Döşemelik Kumaş veya Ev Tekstili ev mobilyası üretimi için kullanılan tekstil bakın. Bir fonksiyonel geniş yelpazesi yanı sıra dekoratif ürünler var. Bu insan yapımı kumaşlar gibi doğal, hem de her iki oluşur. Bazen, bu kumaşlar daha güçlü ve karıştırma yoluyla daha dayanıklı yapılmaktadır. En sık ev döşeme için kullanılan tekstil kumaşlar vb İpek, Pamuk, Jüt, Rayon, Yün, Naylon, Polyester, Saten, Organze, Organze olarak listelenmiş olabilir.

Mobilya KumaşıFarklı teknikler dekoratif bir görünüm geliştirmek için ev tekstili üreticileri tarafından kullanılan ev mobilya ürünleri. Dekoratif boyama ve baskı, nakış, dokuma ve dokuma olmayan kumaş vb yapılmış ürünler gibi bu yöntemlerin bazıları sürekli. Önem kazanmaktadır

Ev Eşyaları içinde Kumaş Rolü

Kumaş Alanlar. Mobilya Kumaşı. Ev Eşyaları Kumaşlar Mefruşat kişisel ve çok özel yerlere nötr alanlar açmak. Kumaş ev mobilya ürünleri başbakan katkıyı ve böylece mimarlık eksik doku, renk, karakter, ölçek ve her şeyi sağlamak zorundadır. Kumaş, oynamak için birçok rolleri vardır o tarzı getiriyor kişinin tadı yansıtır ve ruh kontrol eder. Ayrıca, çok esnek ve kolayca değiştirilebilir ikame ya da ilave edilebilir. Kumaşlar, küçük bir yer yaşanabilirlik ve işlenebilirliği artırmak sesini azaltmak, müzik ve hatta konuşma daha zengin ve daha rezonans olun.

Mobilya Kumaşı.Ev tekstili için kullanılan kumaş tüm avantajlarını almak için bu tür ışık haslığı, dikiş kayması direnci, direnç gibi özellikleri olmalıdır vb boyama, boncuklanma ve yırtılması, alev geciktirici için

Mobilya Kumaşı
Mobilya Kumaşı

Ev mobilya-Uygulama Alanları

Mobilya Kumaşı. Halılar Ev tekstili, döşemelik uygulama, pencere tekstil, yatak çarşafları ve diğer yatak tekstili, banyo tekstili, mutfak takımları ve aksesuarları, masa örtüleri ve diğer masa örtüsü bulmak kilim ve halı vb.

3B kapaklar – bireysel mobilya formunun tam eğrilerini ve çizgilerini uyacak şekilde tasarlanan koltuk bazaları, sırtları, daha büyük yumuşak oturma veya taşıma uygulamaları için hassas örme bileşen kapakları. Dikiş veya kıvrım yoktur, bu nedenle dikiş kayması veya kıvrılma olmaz.

Parça Kumaş Alanlar. Örgü kumaşlar – bunlar boru biçimli çerçeveler için entegre açıklıklar veya kendiliğinden destekleyen tekli örgü zarı olarak veya sandalye çerçevesine gergin bir şekilde çekilen çift katmanlı örgülü bir örgü torba şeklinde yapılabilir. Tasarım özellikleri şeritlerin, logoların ve kalıpların hassas konumlandırılmasını ve sıkıştırma bükümü ve kurtarma için gerdirme işleminde örülmesini içerir.

Kolay montajlar –  Tüm kapaklarımız sadece iyi görünmek için değil, aynı zamanda çıkarılabilirlik ve geri dönüştürülebilirlik için ayrılma avantajına sahip geniş bir yelpazede kolay sabitleme parçaları ile birlikte tasarlanmıştır. Sık kullanılan sabitleme yöntemlerinden bazıları, çekme ipleri, fermuarlar halinde dikilmiş, plastik profil şeritler halinde dikilmiş, plastik tarak ve metal klipsleri içerir. Size en uygun ve en uygun sabitleme çözümünü sunmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın