Kumaşçılar Çarşısı

Kumaşçılar Çarşısı

Kumaşçılar Çarşısı.

Öncelikle geliştirilen müşteri tabanına sahip olan kumaş ve dikiş aksesuarları bir dükkan var olanların yanı sıra, işletmelere ilgi olacaktır. Kumaşçılar ÇarşısıEğer küçük gruplar halinde satın alabileceğiniz gibi küçük toptan ucuz kumaş tedarik insanlar da, eli boş gitmeyecek.

Doku pazar yanyana birçok alışveriş merkezleri oluşur. Bazı alışveriş merkezleri onlarca yakında açılacak olan birçok yeni merkez metrekare binlerce sahip, sadece büyük. Kumaş hafif sanayi merkezi olarak bu boyutlar, oldukça haklı.

Kumaşçılar Çarşısı.

En az iki büyük kumaş alımı yapanlar paragrafın adlarını listelemek için olsun eğer piyasanın aralığı çok büyük. Kumaş satılan hemen hemen her türlü parça kumaş şu anda dünyada mevcut. Doku pazarı Asya’da en büyüğüdür. Bu gerçek kumaş satış kapsamı ve aralığı anlamak için yeterlidir.

Dokulara ek olarak dikiş aksesuarları konusunda uzmanım çeşitli alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Burada ve giyim üreticileri için bir cennettir. Düğmeler, perçinler, dantel, mulaj ve daha Satılan birçok türde.

Kumaşçılar Çarşısı.

Kumaş Alanlar. Pazar satın kumaşın sizden hazır dikiş ürünlerini sipariş edebilirsiniz birkaç düzine stüdyosu bulunmaktadır. Örneğin, perdeler, yatak çarşafları ve çok daha fazlası olabilir. O şirket çok küçük anlaşılmalıdır ve bir tür ya da daha fazla 100 adet sipariş etmek Kumaşçılar Çarşısıistiyorsanız, o zaman daha iyi, küçük bir dikiş fabrikası bulmak ve orada bir sipariş.

Kumaşçılar Çarşısı.

Parti Kumaş Alan.Saat sadece deli çalışma sırasında insan ve araç trafiği. Birçok kişi, motosiklet, özel elektrik arabaları doku taşımak için. Hareketi Katılımcıların çoğu kumaş taşır. Birçok kavşaklarda ve alışveriş merkezleri koridorları boyunca ve hatta birinci katta alışveriş merkezlerinde uzun trafik sıkışıklığı vardır.

Kumaş alan arasında belki de en popüler doku pazarı. Burada tüm giyim üreticileri bulabilirsiniz: küçük, orta, moda sürekli değişiyor ve giyim üreticileri yakından değişiklikleri takip etmelidir başarılı isteyen. Bu nedenle, kumaşların haber çeşitleri her geçen gün piyasada görünür.

Gabardin KumaşKumaşı tipik olarak pamuktan veya polyesterden dokunmuştur. Çoğu insan doğal renginden ve kumaş satışı durumundan faydalanmak için kumlanmış kumaş satın alır. Bir boyama projesi için kullanılacak dayanıklı, hafif bir kumaş arayan insanlar için en ideal seçimdir.

Çoğu üretici,kumaşını toplu olarak satın alır. Kendi baskılar, renkler ve desenler geliştirirler. Greige kumaş çeşitleri vardır, ancak en yaygın olanlar yeşili, dimi kumaş, saten ve poplindir. Her türev, belirli ürünler ve kullanımlar için kullanılır.

Kumaşçılar ÇarşısıKumaşların emici özelliklerini sorarsınız. Kumaşların emici özellikleri, suyu emdiği veya yağ emdiği takdirde muhtemelen farklıdır. Kumaşçılar yağ emici özelliklerini test etmeyeceğim, çünkü tekleme kumaş alan o zaman yağ yıkanmak zor olacak. Petrol ‘sudan nefret eder – hidrofobiktir. Kumaşlardan ve tabaklardan çıkan yağları almak için sabunlar ve deterjanlar kullanıyoruz. Sabunlar ve deterjanlar bir uç içeren moleküllerdir.

Pamuktan, yünden, polartan ve polyesterden yapılmış parça kumaş alanlar bahsediyorsunuz. Pamuk ve yün, pamuk bitkilerinden ve koyundan elde edilen doğal liflerdir. Polyester,elyaf, uzun elyafları oluşturmak üzere birbirine kenetlenebilen moleküllerden yapılır. Polar, farklı elyaflardan – pamuklu polar veya polyester polar veya pamuk ile polyesterin karışımları veya kumaş  diğer liflerden veya elyaf karışımlarından yapılabilen bir malzemedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın