Kumaşçı

Kumaşçı

Kumaşçı.

Senin desen dokuma üzerine basılmış ya da kumaş örme eğer adil değil yukarı ve aşağı ya da çizgili yanlara ve Kumaşçıbaskılı dokuma ya da kumaş yerine genelinde daha diyagonal örme olduğu anlamına gelir zor bir şey olacak. Eğer bunu kesip daha sonra dikmek zaman, sonuçta içinde, bunu yapmak isteyebilirsiniz nerede karşılamak olabilir bu çizgili veya satırları yukarı maç. Ve o zaman büyük ölçüde orada herhangi bir basılı desen düzeni sapma olacaktır. Ve bazı hoş bir şekilde çoğu kere bunu desen zarfın üzerine listelenen daha bir sürü daha yarda alacaktı. Ama böyle o kadar ya da değil diyor olursa olsun eğer, zaten hemen her Dikiş içindir. Bu yüzden bariz çapraz uyarı, sadece anlamsız. Uyarı tür olarak sadece hemen tüm dikiş üzerinde. Hemen baskı “olduğunu

Kumaşçı.

KumaşçıBana ben satın aslında hatta hiç onları ya da zarflara basılmış herhangi bir dikiş kalıpları vardır sanmıyorum ” sadece büyük ve kullanımı kolay ve başa ve diyagonal baskılı kumaşlar için dikiş hatlarında, üzerinde desen maç için süper kolay değilim!

Ama onlar bile  gerçekten temiz etkileri istediğiniz zaman insanlar, zaten çapraz basılı ya da dokuma kumaşlar kullanın. özellikle dimi hatta denim her türlü aslında zaten içine dokunmuş bir çapraz tür bir kumaş olduğu için.

Kumaşçı.

Kumaşçı
Kumaşçı

Yana büyük şirketlerin neredeyse tüm dikiş desenleri üzerlerinde olduğunu, ya da yok olsa bile, bu maç için her zaman zor bunun üzerine basılmış o olmadan bir model satın asla eğer zaten bazı giysi bit ve diyagonal baskılı kumaş parçaları yukarı, bir şey dikmek için desen tercih, oldukça ince almak olacaktır. Yani basılı veya çizgili dokunmuş olsa bile çoğu kumaşlarda beri onları zaten çapraz gidiş yok, çoğu insan sadece desen zarflara bu baskı görmezden.

Yalnızca bu malzemeden yapılmış ürünler bakımı. Bütün müdahaleler – yıkama, eğirme, kurutma kolay etikete atıfta Ancak normal moda ifa edilebilir. Genellikle onlar neredeyse kadar böyle şeyler özen, ya da pamuk olduğu gibi aynı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın