Kaşmir Kumaş.

kaşmir kumaş

Kaşmir Kumaş.

Kumaş Alanlar. Kış bu Kaşmir Kazak-bir elyaf anlamına gelir, üzerimize tatil hediye veren ve soğuk hava moda olan mağaza raflarında kaşmir kumaşdöndü. Ağır bir fiyat etiketi bekleyebilirsiniz etiketi “yüzde 100 kaşmir” övünme bir giysi satın almak için bu planlama; Banana de, bir hırka ola.; Başka bir yerde, sizin için kaşmir kazak bulabilirsiniz yukarı. Neden ucuz kumaş kaşmir çok yün diğer türlü daha pahalı?

Kumaş AlanlarKaşmir katları hafif, ancak sıcak ve son derece yumuşaktır. Onlar da sağlam olmadığı için iyi hareket etmelerine izin verirler. Fiyatlar, kullanılan kaşmir kalitesine ve belirli bir tasarım kumaş alımı yapanlar  etiketiyle yapılmış olup olmadığına bağlı olarak, birkaç yüz dolardan binlere kadar değişebilir.

Parti Kumaş Alan.Onun pahalı üretim süreci ve kıtlık. Kaşmir yün üretmek için yetiştirilen parça kumaş yumuşak astar geliyor. Bu alan tek bir iki katlı kazak yapmak için ikiden fazla keçi. Isınma astar lifleri bahar tüy dökme mevsiminde bir kaba koruyucu üst kat ayrılmalıdır, tipik tarama ve elle saç sıralama içeren bir emek-yoğun bir işlemdir. Aksine bu faktörler, yıllık saf kaşmir kaşmir- düşük global üretim oranına katkıda koyun yünü.

Kaşmir Kumaş.

Gabardin KumaşAdı kaşmir eski yazım gelen Keşmir üretim ve ticaret gibi erken 13 Moğol imparatorluğu olarak muhtemelen kökenli kaşmir kumaşbölge inci yüzyılda.. Geç 18 inci yüzyılda,tekstil üreticisi kaşmir yapılan şal keşfetti ve  yaptığı fabrikaya malzeme ithal etmeye başladı kendi yumuşaklık ve sıcaklık için kumaş ödüllü üst sınıf kadın şal sattı. (Yüksek kaliteli kaşmir koyun yününden daha sıcak sekiz kata kadar olabilir onun hafif olmasına rağmen.)

Kaşmir Kumaş.

Kumaş Alanlar. Ancak tüm kaşmir eşit lüks geçerli: liflerinin doku, kumaş satışı renk ve uzunluk tüm üretim ve fiyatlandırma etkiler. Doğal olarak, beyaz kaşmir elyafı doğal yumuşaklığı nedenleri boyama zarar azalan, daha az boya gerektirir. Kalite aynı zamanda yün toplandığı bölgeye bağlıdır. İç Moğolistan, örneğin, kışlar sert ve keçiler en kaliteli giysiler görülen ince saç üreten bir daha yetersiz bir diyet var. Yine de, hatta en iyi hammadde bir par bitirme işlemiyle parça kumaş alanlar girebilir. Bir kaşmir öğesinin incelik kumaş iplik ve dokuma olarak bakmak, hissetmek etkiler ve nihai kaşmir kumaşürünün dokunma, bu süreçte aşağı gelir.

Giysi için uygun olmayan Kaşmir genellikle küçük kilim yapmak için tekleme kumaş alan kullanılır. Bu kaşmir genellikle giysiler için kullanılana kıyasla daha kabadır. Kaşmir örtüleri de popülerdir, ancak kaşmir kumaşın maliyeti onları aşırı pahalı hale getirebilir.

Kamp ve Spor Ekipmanları – Kaşmir bazen diğer malzemelerle birleştirilir ve kamp paspasında kullanılır. Bazen kayak veya yürüyüş gibi aşırı kullanım için çorap yapmak için de kullanılır.

Daha hafif, yumuşak kumaşlara geçiş, değerli yün pazarını değiştiriyor. Geliştirilmiş öğütme tekniklerine ve yenilik için artan bir iştaha ek olarak, değişen yaşam biçimleri, kumaş üst düzey tüketicilerin aradıkları kumaşlarda dramatik bir dönüşüme neden ve 100 yıllık kumaş ve konfeksiyon markasının görüntü yönetmeni seyahatin artması ve iklim kontrolündeki çevrelerin yaygınlaşması “mevsimlik kumaşlar” arasında bir artışa neden oldu ve firmanın kendisini zorladığını belirtti Kaşmir yaklaşımını yeniden düşünmek. Bu nedenle  ve çok güzel yünlerle çalışmanın yanı sıra hafif, 230 gram yaz ağırlıklarında kovboy kaşmir kumaşlarla çıkıyor; “Bu gerçekten de bir şey değil; Gözlerinizi kapatın ve elinizde bir gömlek varmış gibi hissedin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın