Kumaş Satışı

Kumaş Satışı
Kumaş Satışı

Kumaş Satışı.

Biz kumaş için çok alışveriş ve onun gibi aşırı bakıyorum Ama kumaş ilçe giderek arkaik hissediyor, sizin mobilya Kumaş Satışıatmak, okşamak dokunma, çünkü bizzat satın koku benim en sevdiğim şeylerden hala biri. Sınırlı yarda ile, ne bulmak genellikle rastgele olduğunu ve açıkçası satın almak kişi için oraya gitmek zorunda. İnsanlar onun ucuz düşünüyorum ama iyi şeyler hala çok pahalı. İyi bir şey onun sadece tek bir yerde bu yüzden oldukça kolay yapar, ama bu süper kolay gezinmek için bir yer değil, kesin şu (izlemek Bu videoyu konuda).

Ne inanılmaz bir yanıt çevrimiçi kumaş satın almak için nerede dünkü yazı . Yaşadıklarınızı paylaşarak için çok teşekkür ederiz. Başkalarının bir online kumaş mağazası ile büyük bir deneyim oldu bilerek güvenle satın alabilirsiniz zaman çok daha iyi. Ben mükemmel kumaşlar ve fiyatlar yüksek açıklıyor mükemmel hizmet almak için gidiyorum ne zaman bilmek istiyorum. Ve ben satışa veya indirim mağazaları aracılığıyla satın alma macera için tüm kulüpler. Kumaş üzerine bir risk alarak kumar benim tür olduğunu! Bu içine alıyoruz bilmek çok güzel. Ve bu bir harika proje için, bir sen savurganlık gidiyoruz, şimdi mükemmel kumaş için nereye bakılacağını bilmek!

Kumaş Satışı.

Bu yüzden birlikte bu yazı çekti (ve araştırma, kaynak, iğneleme ve günleri demek ‘birlikte çekti tarafından’ – Bizim KumaşInstagram görevinden mağaza etiketli herkese teşekkür) en iyi ONLINE kumaş mağazaları vurgulamak için. Onlar size kumaş bir renk örneği sormak için her zaman çalmaya çalışıyorlar gibi tedavi iğrenç mağazalarında sadece kişi değil, sadece ticaret değil, – Bunlar her yerden satın alabilirsiniz tüm kumaşlardır.

Kumaş Satışı.

Bu blogda burada bir demokrasi var ve tüm şimdi eşit alışveriş şansı ve bilgiye sahip. Ve yastıklar ilgilenen varsa o zaman bu sitelerin çoğu da böylece bakmak için kumaş önceden yapılmış yastıklar satabilir – Sen örneklerini sipariş edebilirsiniz. Bir daha görsel eğlenceli yazı için yapar, ancak bu sitelerin çoğu oldukça basit katı çarşafları, pamuklu ve kadifeler de var çünkü desen bir sürü seçti.

Yaz Kumaşlar

erkek takım elbise için yaz kumaşlar vardır Tıpkı, “Yaz  Kumaşlar” sözde vardır. En yaygın iki yaz özel kravat kumaş keten ve pamuk. Bu bağlar genellikle hafif pastel renklerde gelir ve bu tür ekoseler gibi tipik yaz desenleri, hassas çizgiler  ve oynak Lekeli göstermektedir. Eşleşen zaman bu bağlar tamamlayan yaz

Kumaş Satışı
Kumaş Satışı

takım elbise ve gömlek ile eşleştirmek için emin olun. Açık renklerde keten ve / veya pamuktan yapılmış bu yaz özel Kravatlar için mükemmel. Ayrıca, bu kumaşlar sıklıkla kravat daha rahat / eğlence görünüm eklemek – muhafazakar ofis ayarı için soyunma zaman akılda tutulması gereken bir şey. Kamgarn yün-kış-kravat.

Kış kumaşlar

Keten ve pamuk klasik yaz kravat kumaş, yün ve diğer “sıcak” örgüleri iken kış bağları arasında ortak seçimlerdir. Kamgarn yün (Resimde tasarımcısı  tarafından taranmış yün kravat), tüvit, kaşmir ve farklı yün karışımları ortak seçimlerdir. Benim ipucu: gardırop bu “kış bağları” birkaç ekleyin. Kaba kumaş biraz engebeli bir görünüm için güzel, zarif kontrast olacak – (3 inç 2.5) genişliği biraz daha dar olan bağları arayın. Alışveriş olsun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın