Saten Kumaş.

saten kumaş

Saten Kumaş.

Saten bir olan şık ve parlak kumaş sıcak silindirler vasıtasıyla çalıştırılan işlem dokuma malzeme sırasında tekstil saten kumaşörgü belirli bir türü ile oluşturulan,. Temel bir kumaştan farklı oluşturmak için kullanılan dokuma yöntemi, ikincisi her yönde (çözgü ve atkı) ‘de konuları zorunda kaldığımızı ve tek altından giderek dokunmuştur. Saten dokuma ipliklerinin daha az ile üzerinde dört ve bir altında, olduğunu. Bu süreç kumaştan karakteristik parlak bir görünüm verir.

Yaygın saten oluşturmak için dokuma lifler ipek vardır pamuk yün ve daha az pahalı kumaş alanlar için izin polyester veya asetat gibi sentetik malzemeler.

Saten Kumaş.

Saten yüzyıllar boyunca öne bir çok kazanmıştır ve konfeksiyon gelen ayakkabı değişen ürünlerde kullanılmaktadır. Bir lüks hissediyorum yerini alamaz Saten kumaş  içinde bulunduğu örgü olursa olsun. Ancak, yıllar içinde önemli ölçüde Saten hakkında değişti tek şey nedeniyle kumaşın yenilikçi imalat daha uygun hale gelmiştir olmasıdır yanı sıra Saten tanıtımı sentetik ipliklerle yarattığı gibi.

saten kumaş
saten kumaş

Vadeli saten kumaş ve de bu yöntemle oluşturulan kumaş belirli bir tip oluşturma yöntemini gösterir. Gibi malzemeler kullanır süreç ipek  polyester veya yün üretmek saten ipek karışımı ve rayon bazen denir  bir örgü ile yapılan yerine kumaş, pamuk genellikle denir saten. Orada gibi önündeki arka ve başka bir örgü veya malzeme ile yapılan malzemeler de vardır.

Saten Kumaş.

Saten özellikle çok sayıda ürün, gerçekleştirmek için kullanılan şık elbiseler gelinlik ve düğün giyim , iç çamaşırı ve yatak . Ama kumaş, eşsiz dokuma sürecin özelliği aynı zamanda çalışmak çok zor saten de yapar.

Saten aslında bir örgü adıdır ve belirli bir hammadde verilen isim değildir. Bu dimi dokuma işlemini kullanarak vdüşük büküm iplik dışarı oluşturulur. Dört yatay iplikleri atkı iplikleri, karakteristik düzgünlüğü saten vermek daha az yol, tek bir uzunlamasına iplik ile kaplıdır. Saten polyester, yün, pamuk ve ipek dışında oluşturulabilir. Ancak ikinci en iyi seçenek, ve polyester yakın ikinci. Saten dokuma pamuklu uygulandığında oluşturulan bir kumaş Yine de, bir saten ‘karıştırmamak gerekir.

Saten Kumaş.

Kumaş ipek veya saten olup olmadığını öğrenmek zor değildir. Saten parlak ve pürüzsüz bir çok farklı parlaklık vardır. Diğer mat veya mat ise kumaşın bir tarafı çok yumuşak ve parlak. Kuşkusuz, Saten bir çok lüks hissediyorum ve görünüme sahip, ancak uzak kayma tutar olarak terziler kumaş ile başa çıkmak için için acı zor olabilir!

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın