İpek Kumaş.

http://kumasci.gen.tr/

İpek Kumaş.

İpek – bitkisel veya hayvansal kökenli için geçerli değildir doğal bir kumaş. Bu İpekböceği larvalarının koza elde http://kumasci.gen.tr/edilir. Ama ipek kumaşların suni ve sentetik tipleri de vardır. Hepsi eşsiz bir parlaklık, yumuşaklık ve dayanıklılık özelliği.

Oradan, ham ipek ipliklerini örgü veya dokuma üretilir için yeterli güçte bir lif kadar birlikte bükülmüş ve farklı büküm yöntemleri parçacığı farklı bir türü üretirler: krep, atılmış, tramvay, organzin veya single. Sırf bez tek bir iş parçacığı ile yapılmış ise kumaşlar, krep ile yapılır. Bükülmüş ipek bir iplik haline işlenmiş olan kırık filamanların oluşur.

İpek Kumaş.

Uygulanabilir bir ipek sanayi (bazı tahminlere göre, yaklaşık 10 milyar her yıl) olması için gerekli kozalar milyarlarca almak için, solucanlar yetiştirilir. Denilen ipekçilik, her onlar (kelebekleri) die kısa bir süre sonra yaklaşık 300-400 pin ölçekli yumurta, döşeme, kadın kelebekler ile başlar. Yumurta, 10 gün boyunca. Onlar yumurtadan zaman, onlar http://kumasci.gen.tr/hala (inç ¼) hakkında onlar (daha az kaliteli ipek portakal ve marul yemek ipekböceği yapılır rağmen) dut yaprakları üzerinde bayram. Sürekli yeme yaklaşık 6 hafta, ipekböceği uzunluğu yaklaşık 3 inç büyüdü sonra, yumurtadan ve kendi mezarını iplik üzerinde çalışmaya başladığında o ne yaptığını yaklaşık 10.000 kez ağırlığındadır.

Üretim Özellikleri İpek Kumaş.

İpek böcekçiliği çok hassas ve hassas üretim. Birkaç önemli adımlardan oluşur: böceklerinin koza alınıyor. kadın ipek güve yaklaşık 500 yumurta bırakır. Yumurta sadece sağlıklı bırakarak, sıralanır ve test edilir. 7 gün içinde, elle seçilmiş ve önceden doğranmış beslenen dut yaprağı, olan küçük ipek böcekleriniz vardır. Belirli bir süre sonra, tırtıllar bir kaç gün içinde tamamen kendilerini büküm hangi koza büküm başlar. Sonraki böylece renk, şekil, boyut ve göre sıralama koza geliyor.

Koza çözülmesi. o yumurtadan ve koza zarar zaman yoktu bu yüzden kurban bebek ile başlayacak. Bundan sonra,

http://kumasci.gen.tr/
http://kumasci.gen.tr/

koza kolayca ipliği, yapışkan çözünmesi için kaynayan suya batırılır.

İpek Kumaş.

İpek konuları oluşturuluyor. Her koza 1000 metre. Konuya vazgeçmez. bir fiber bükülmüş iplikler 5-8 ipek iplik için. bir iş parçacığı sona ererse, o zaman yanında cıvatalı. Sonra çok uzun ipek kumaş alanlar iplik çıkıyor. kangallar halinde sarılır ipek, hammaddeler, – sonuç bir üründür. Sonra, sıralı işlenir, dokuma fabrikası gönderilen o zaman daha iyi yoğunluk ve homojenlik ve tekrar çevirin.

Doku üretimi. Dokuma atölyeleri iplik, sırılsıklam tedavi ve lekeli. Dahası, farklı örgü kullanılarak ipek kumaşlardan dokunmuştur. Birkaç bitki böceklerinin beslenir, ancak, dut her üretimi ile ilişkilendirilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın