Krep Kumaş

krep kumaş

Krep Kumaş.

Krep – Maksimum büküm ipliklerini üretilmektedir kumaşların, popüler bir tip. Bazen giyim sanayi krep örgü

krep kumaş
krep kumaş

olabilir.

Bu tekstil üretimi sırasında genellikle sol ve sağ dokuya özgü gücü ve yoğunluğunu verir belirli bir sırayla, birden çok ipliklerini büküm uyguladı.

Krep Kumaş.

Kumaş krep:  büküm Teknoloji sıkı büzülme ürünlerini neden olabilecek yüksek elastikiyet kumaş verir. Malzeme yüzeyinin ters yönde liflerin dokuma ile pürüzlülük bir etkiye sahiptir. Krep kumaşların üretimi için çeşitli yöntemler, bu, bu kullanılarak hazırlanabilir vardır krep türleri:

Bu dokuların üretiminde krep etkisi bükülme olmaksızın, parçacığı yakın iç içe ile elde edilir.

Krep Kumaş.

Pamuk kullanılan kumaşlar, ipek, yün, yün karışımı, sentetik liflerin üretimi, tam kompozisyon için, giysi veya krep kumaşkumaş etiketlerinde belirtin veya satıcınıza danışın. Ana avantajı gibi konularda da kolay olduğunu asmak ve neredeyse çökmek yok. Buna ek olarak, kumaş yüksek dayanıklılık ile donatılmıştır. Çok yaygın kadın elbiseleri ve erkek takım elbise dikmek için giyim endüstrisinde kullanılır.

Krep Kumaş Satışı.

Krep kumaşların makaleleri birkaç yıl boyunca sahiplerine hizmet etmiş, öğrenmek gerek izledi özen. Yıkama şeyler sadece el-yıkanmış bir zorlukla ılık suda olabilir. Durulama sırasında su sirke eklenmesi, sen, canlı renkler şeyler zengin yapabilir. Büküm olamaz böyle bir doku, onlar gölgede kurutulmalıdır, demir ürün yanlış tarafında olabilir.

Krep ikinci tip oldukça inişli çıkışlı bir nokta, küçük düzensiz yüzer sahip olan bir örgü sıradan bükülme ipliklerin yapılır. Bu yöntem olan büyük iş parçacığı kayda değer bir doku üretmek ağır kumaşlarda etkilidir.

Online Krep Kumaş.

Krep, gofre parça kumaş alanlar üçüncü tipi, dokuma gevşek gerginlik kaynaklanan çizgili etti. Bez dokuma krep kumaşmakinasının dokuma gerilimden bırakıldığında, bu kumaş uçaktan çıkıntı zorunda çizgili, daha yakın aralıklı atkılı bir kısa uzunluğa rahatlatır. Kırışıklıkları tutuyor ve hiç ütü ihtiyacı nedeniyle genellikle yaz takım elbiselik kumaşlar, iç çamaşırı, pijama ve çocuk giyim için ideal bir seçimdir.

Krep Kumaş.

“Krep” genellikle zarif ile bluz ve elbiseler için kullanılan bir kırışık veya çakıllı doku sahip kumaşa verilen addır. Hemen her lif kullanılabilir ve kumaş ince ve dik, ince ve hatta ağır olabilir. Krep kumaş satışı (alt. Krep) parti kumaş alanlar kesme ve doğru dikmek bakım gerektiren, esnek olabilir. Kendine özgü yüzey veya kimyasal arıtma uygulanarak düzensiz çözgü gerilim yaratarak, uygun bir örgü yapısına düzenleyerek, iplik büküm yararlanarak elde edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın