İzmir Kumaş

izmir kumaş

İzmir Kumaş.

Biz bu “nasıl” kumaş pazarı alışveriş için rehber. A “nasıl” kullanma Toptan kumaşlar için. Biz sanayiye yeni gelen tüm bu bölümü

izmir kumaş
izmir kumaş

ithaf. Biz çabalar size şans ve büyük başarı diliyoruz ve de ki: “sanayi hoş geldiniz!” Tabii ki, zaten tüm bu ve daha fazla bilgi orta ölçekli tasarım şirketleri küçük çalışma o sizin için, iyi o zaman yazabilirsiniz kendi “nasıl” . Ve hey, biz bile sizin için yayınlamak olabilir!

ADIM

Online Kumaş Satışı. Takip etmek bölümlerde, size ulaşacağız kime açıklamak zorundadır ve size çağrı yapmak zaman hazırlamak için ihtiyacınız tüm detaylar. Biz İzmir kumaş kaynak yaparken alışılmış olan adımları öneriyoruz. Biz ve ne diyeceğini başlatmak ve nasıl doğru terminoloji ile söylemek nerede işaretçileri içerir. Kumaş pazarına alışveriş katılan tüm ayrıntıları bilerek, faktörlere bağlı çeşitli izmir kumaşsenin hattı ile çalışmayabilir kumaş kalitelerini takip harcanan ek süre ortadan kaldıracaktır. Biz kumaş seçerken dikkate alınması gereken faktörler tüm açıklar. Çünkü o, akılda tutmak. Toptan Kumaş için toptan kumaş kaynak kitap, biz her zaman kaynak için kumaşlara başvurun. Ancak, adımlar abartı, kavramlar, etiketler, müteahhitler, vb olabilir, sektörümüzdeki tüm malzemeler tedarik için tam olarak aynıdır

FİKİRLER

Kumaş kaynak, aynı zamanda kumaş pazarı alışveriş olarak bilinen, ilk adım, tasarım konsepti sahip olmaktır. Aklınızda bir tasarım konsepti veya eğilim var bir kere, bu kavram ve eğilimleri iletişim kumaşlar seçebilirsiniz. Tasarım konsepti, temiz ve şık ise, taze gabardin izmir kumaşarıyor olabilir, ya da yumuşak ve katmanlı istediğiniz görünümü ise, o zaman şifon ve bir seçim görünebilir, ya da muhtemelen çiğ ve yapılandırılmamış hissediyorum bakmak güçlü, daha sonra çuval bezi hattınıza için mükemmel olabilir. Eğer temalar iletmek veya belirli bir alıcı için özel bir kumaş ihtiyaç kumaşlar anlamaya kez Bununla birlikte, o zaman etrafında arama ve kumaş bulmalıyız.

Parti Kumaş Alan. Tecrübe: Bir satış temsilcisi, bir veya daha fazla fabrikaların kumaşlar gösterir ve üreticileri ve diğer tekstil müşterileri ile, önceden belirlenmiş topraklarında, doğrudan çalışan bir ajandır. Genellikle bu denizaşırı değirmenleri ile çalışmak için en iyi yoldur, ama yine genellikle izmir kumaş alanlar bu noktada çalışan ne olacağını daha yüksektir.

  • Toptancılar: Diğer tüm ikincil kumaş kaynakları için genel bir terim, bu fabrikaları, dönüştürücüler, ve büyük giyim, aksesuar ve ev mobilyası üreticileri aşırı bitmiş İzmir kumaş satın alır ve küçük üreticileri ve küçük perakende kumaşa direkt satan başka bir kişi veya şirket içerir saklar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın