Kumaş Alanlar.

Online Kumaş Satışı
Online Kumaş Satışı

Kumaş Alanlar.

Takım – herhangi bir gardırop önemli bir kalemi, erkek ve kadın hem de. Klasik, karışık, orijinal, farklı renkler ve Kumaş Alanlar.dokular – bir takım terzilik, birçok kumaş vardır. Alışılmadık bir kadınsı ağzına ile – kostüm klasik ve zarif bir basit olabilir. Doğal ve yapay dokular hem kostüm dikmek.

Yün veya yün karışımı kumaşlar, daha az sıkı dikilmiş Geleneksel erkek resmi takım elbise – keten, spot kumaş alanlar sentetik kumaşlar. Bayan kostümler yumuşak, ince lifleri gerektirir. . Kadın kostüm orijinal hak ediş dokusunun dekoratif unsurlarının kullanımı yanı sıra, dokuların çeşitli birleştirerek yapabilirsiniz

En popüler kostüm kumaşları: kadife, kadife, kadife, gabardin, bukleli, jarse, tüvit, peluş, tartan.

Yoğun kullanan bir festival kostüm dikmek için bluzlar doku, örneğin saten, ipek, suni ipek. Orijinal zarif elbise yapmak için kullanarak deri, dantel, gipür yapılmış dekoratif öğeler ekleyebilirsiniz.

Parti kumaş alıcıları. Dikkatli toz ve tüy bırakmayan onu temizlik, özel elbise fırçası ihtiyacınız takım temizleyin. Takım elbise yanında kuru temizleme için periyodik temizlik verilmelidir. Biz bile narin yıkama ile çamaşır makinesinde yıkama takım önermiyoruz.

Bluz kumaş

Kumaş Alanlar.
Kumaş Alanlar.

Genellikle belirli korkuyla bluz için kumaş seçimi müşterinin moda atölyesi yaklaşımı. Ve nasıl başka türlü olabilirdi? Bluzlar kumaş – kumaş, akan havadar, hafif, onlar dokunmak çok hoş ve onların ışık kadınlık ve ilginç bir görüntü katıyor.

Genellikle, Bluz kumaş seçimi seçtiğiniz tarzına bağlıdır. Her zaman sevdim kumaş, seçilen model için uygun olacaktır. Bu konu tasarımcı başvurmalısınız üzerinde ama – uzman kumaş size iyi bakmak ve ne size tavsiyelerde ne kroki gebe ile kullanım için uygundur.

En popüler bluzlar kumaş: saten, saten, streç saten-kazasında, dantel, leather- dantel, dalgalanma, georgette, dantel kumaş, likra, organze, ipek (doğal ve yapay), tafta.

Kumaş Alanlar.Bluzlar kumaşlar, özel nazik bakım gerektiren unutmayın. Tekleme Kumaş Alanlar. Çamaşır makinesinde hassas yıkama devrini seçmek için elle ya da daha iyi onları yıkayın. Su sıcaklığı – en fazla 30 derece. Ütü gelince, dikkatli olmalıdır – narin kumaşlar gibi en azından ihtiyaç ve tercihen pamuklu kumaş ıslak parça ile ütüleme.

Parça Kumaş Alanlar.

Elbise için kumaş dikmek için elbise size kumaş geniş bir yelpazede sunulmaktadır – Farklı doku, örgü, baskı ve bitirir. Eğer stil ve amacına kumaş alımı yapanlar bağlı olarak ihtiyaç elbise için kumaş seçin. Klasik iş elbisesi, daha yoğun kumaş ve ölçülü renkleri gerektirir.

Açıklama : ısı yalıtım özelliklerine sahip bir yumuşak, napped sentetik kumaş. Polar kumaş denir) yünden çok daha hafif olmakla birlikte yünle aynı özelliklere sahiptir. Yumuşak, hafif, sıcak ve rahattır. Su emilimine karşı dayanıklıdır (yani hidrofobiktir) ve ıslak olduğunda dahi ısı yalıtımını korur. Kumaş da nefes alıyor. Bununla birlikte,

kumaş alanlar
kumaş alanlar

alev geciktirici ile muamele edilmediği sürece oldukça yanıcıdır, rüzgar geçirmez değildir ve statik elektrik tutar ve kir, tüy ve tüy biriktirir. Ayrıca boncuklanma eğilimli olabilir.

İmalat : polar ilk polietilen tereftalat yapılmış, ancak bu geri dönüştürülmüş plastik şişeler ya da geri dönüştürülmüş polar dahil olmak üzere, diğer sentetik liflerden yapılabilir.

Alttipleri :

Boyalar, renk tedavisi ve yıkama özellikleri : polar makinede yıkanabilir ve çabuk kurur.

Özellikleri dökümlü :

Kesme özellikleri :

Dikiş zorluklar :

Örnek kreasyonlar :

Dünya çapında kullanır : atletik ve dış giyim için kullanılır, ama aynı zamanda rahat ceket ve kazak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın