Gömlek Kumaşı.

gömlek kumaşı

Gömlek Kumaşı.

Gömlek kumaşlar, ya da terziler tarafından çağrılan olarak “gömleklik”, örgülerin bir çok çeşitli gelir. Pamuk gömlek kumaşıelbise gömlek için en yaygın kumaş ve çoğu kumaş isimleri o dokuma belirli bir yönteme başvurun.

Biz burada içine gitmek, ama toplam ürünün kalitesini ve işlevini belirlerken kumaş ve pamuk kalitesinin kalınlığı da devreye giriyor farkında olmayacaktır.

Açıklanan kumaşların daha yakın görünümleri için aşağıdaki resime tıklayın çekinmeyin. Hakkında daha fazla bilgi için erkek elbise gömlek , benim diğer bazı makaleler okuma düşünün.

Gömlek Kumaşı.

Çuha Kumaşı, kimin örgü daha yoğun dışında poplin çok benzer bir kumaş, gün-gün giymek için en resmî gömleklik biridir. Uçtan on uca çuha uzak bir kol boyu katı görünecek şekilde ince bir görsel doku için renkleri alternatif konuları iç içe yapılan olmasıdır. sıkı örgü sayesinde, bu bez enfes  ile desen görüntüler

Düz bir-bir örgü, bu kumaş alanlar, geleneksel ince bir onay etkiyi yaratması için başka renk ile beyaz kullanır.

gömlek kumaşı
gömlek kumaşı

Bazen, iki renk renk bir “çift vuruş” oluşturmak için kullanılır. Burada gördüğünüz gibi Genellikle (ucunda uç koyu mavi olmak üzere), bir şerit deseni içine dahil edilmiştir.

İplik Sayısı

Gömlek Kumaşı.

Bazen, size “100’in İki Kat Pamuk” çizgisinde bir etiket göreceksiniz gömlek kumaşı rastlamak zaman.

İplik sayısı  –  iplik kalınlığı açıklar. Yüksek iplik numaraları ince, ince ipliklerin göstergesidir ise alt iplik numarası, kalın bir iplik gösterir. Bu ince iplikler, sadece kolaylığına oluşturulabilir, çünkü uzun pamuk lifleri, yüksek ipliklerden yapılan gömlek, genellikle daha pahalıdır.

Kat  –  Dokuma işleminde kullanılan ipliklerin sayısını ifade eder. İki katlı dokuma önce tek bir iplik oluşturmak için iki iplik büküm gösterir. İki katlı iplikten yapılmış kumaşlar, tek iplikten yapılmış daha yüksek kalitededir. Kumaş (düşey ve yatay için ‘atkı’ için ‘çözgü’) iki yönde iplikler kullanılarak dokunan olduğundan, aşağıdaki belirtme sıklıkla gömleklik kumaşkullanılır:

          2 x 2: çözgü ve atkı hem de iki katlı

          2 x 1: diğer için bir yönü için iki katlı ve tek katlı

          1 x 1: Her iki yönde de tek-katlı

Gömlek Kumaşı.

Bizim gömlek kumaşlar bu açıklamalar bazı göreceksiniz, bu yüzden umarım onlar aradığınız rota aşağı yönlendirmek yardımcı olacaktır. Eğer takılıyorum hep sanki, bizi arayın yapmak ve biz yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Gördüğünüz gibi, bu gömlek en küçük asmak ve minimal streç ile orta ağırlıkta kumaşlar bulunmaktadır. Spandex içeriğin bulunduğu tek gömlek diğer gömlek çok daha sıkı uyum özellikleri dikkat çekicidir. Spandex içeriği örme kumaş giderek yaygın eleman haline olduğundan, erkeksi bir t-shirt hala tüm kumaş mağazaları boyunca bulundu spandex yüklü kumaşlarla imal edilebilir olduğunu bilmek iyidir.

gömleklik kumaş
gömleklik kumaş

Kenara kumaş içerikten, örgü tarzı dikkat etmek önemlidir. Bir kilitleme örgü serttir ve örme bir jarse daha az örtü vardır. (Ben bir basılı kumaş seçimi am özellikle) erkek giyimde bir kumaş uygunluğu konusunda şüphe duyuyorum, ben bir kilit yerine mayo kullanarak dikkatli bir tarafında err edeceğini bulmak.

Dikiş kumaş kumaşın tek bir parça olabilir ve birleştirilebilir. Örneğin, taban web masa üstü kapanır ve masa örtüsü diğer kısmı masadan asılı. Daha masa örtüsü nakış, aplike, ile dekore edilebilir dekoratif kumaşlar bantlanmış. Sadece iplik almak gerekir. Onlar kumaşa sağlam ve uygun renk olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın