Kot Kumaş.

Kot Kumaş

Kot Kumaş.

Kot Kumaş onun tasarımları, sade, modern ve fonksiyonel. Denim özellikle savaş yıllarında İaşe bir seferde, onu tercih mecralardan biri Kot Kumaşoldu. O meşgul, kentsel, Amerikalı kadınların dolapları içine denim yardımcı oldu.

Denim kumaş orta sınıf kadınların günlük dolapları başladı olsa da, kot tamamen başka bir konu vardı. 1950’lerin başında, kot hala mavi yakalı ve yoksulların kıyafetleri vardı – gencin doğuma kadar. Amerika’nın gençlik on yılın ikinci yarısında kendini keşfetti; ebeveynlerin korku, yani keşif aynı zamanda dahil. Blue jeans gitti ve bir çift giyiyor kaniş etek ve banliyö jöle kalıplardan isyan, uygunsuzluğu ve özgürlük simgeliyordu.

1952 yılında mantıklı denim.

Kot Kumaş.

1960’ların, kot olmuştu ne plus ultra gençlik kültürünün gardırop. Onlara çok büyük bir boyut aldı, bu yüzden sığacak şekilde küçültmek istiyorum, ve sonra da onları çok sıkı onları koymak yardımcı olmak için pense ve bir dosta ihtiyaç giydi. 60s sosyal protesto hareketleri ve “Sevgi Yaz” Amerika’yı salladı zaman, kot uzun kumaş satışı erkek ve dışına açılan çaresiz kadınlar parti kumaş tarafından boncuk, nakış ve yamalar ile kişiselleştirilmiş kendine özgü üniforma vardı ana ve statükoya meydan okuma. Denim yazdığı gibi: Bu sokak moda oldu; o ‘gerçek yaşam’ ve ‘otantik’ oldu. O ana kadar, olası sınıfsız ve anonim,

Kot Kumaş
Kot Kumaş

bilinçli ve sosyal bir hiyerarşi içinde konumunu simgeleyen kıyafetler gerek kalmadı, bir devrimin kasten sembolik olarak, oldu. ”

Kot Kumaş.

1970’li yıllarda, kot asi gücünü sulandırmak için (ülkenin güvenliğine yönelik birçok tehdit gibi), bunlar edildi ve kitlesel pazar giyim ve katalog üzerinden güvenli ve sıkıcı hale ana akım, asimile.

Parça Kot Alanlar. Ama iyi bir simge aşağı tutamazsınız; Tüm bu 1980’lerin tasarımcı denim on yılda kendi tartışmalı ruhunu tekrar gidiyordu aldı. Çıplak & Ünlü marka yetmişli altmışlı yılların kaçırılan Bugünden itibaren, kot her zaman en iyi varlıklar üzerinde değerlerini reklamını bir statü sembolü olmuştur.

Kot Kumaş.

Parça Kumaş Alanlar. On dokuzuncu yüzyılın kot icadından bu yana, kot ayrılmaz Batı, post-endüstriyel devrim kültürünün kumaş içine dokunmuş edilmiştir. Denim en sık kot üretiminde kullanımı için bilinmesine rağmen, herhangi bir üreticinin çok yönlü ve değerli bir kumaştır. Kot kadar özel kılan görelim.

Kot KumaşKot bu yana serin olmuştur ve kot gerçek bir klasik. Bugün, hiçbir gardırop kot klasik bir çifti olmadan tamamlandı. Onun dimi örgü denim özellikle dayanıklı ve sağlam hale getirir. Çoğunlukla mavi veya siyah boyanmış Bu pamuklu kumaş, çok yönlü ve denim giyim size gelmek için uzun bir süre sürecek.

Denim çözgü ve atkı iplik farklı renklerde oluşan bir dimi örgü dokuma ve% 100 pamuklu kumaş. Denim kumaştan, tek renk kumaş yüzeyinde baskın olduğunu. Denim için ortak bir hammaddedir konfeksiyon imalatı. Genellikle denim kumaş bazen kenevir kot de mevcuttur rağmen pamuk kullanılarak üretilmektedir. Denim kumaşlar normal organik kot pantolon, iş elbiseleri yanı sıra muhafazaları yapmak için kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın