Kot Kumaş Alımı Yapanlar.

Kot Kumaş Alımı Yapanlar

Çok yönlü, rahat, pratik – Bütün bu kot! Her yıl, kaprisli moda kumaş alan değişir, ama kot dalganın tepe üzerinde

Kot Kumaş Alımı Yapanlar
Kot Kumaş Alımı Yapanlar

her zaman vardır. Ana şey – Başarılı, yüksek kaliteli modeli almak için, ve sonra yıllarca hizmet edecektir. Elbette doğru bakım ile. Sonuçta, denim yanlış yıkama zarar kolay, çok dayanıklı olarak kabul edilir olmasına rağmen.

Yani, yıkama denim ne tür sorunlar karşılaşabilirsiniz?

Renk, Hoşçakal!

Parti Kumaş Alan.

Derin için özel boyalar kullanarak yüksek kalitede kot modern üreticileri, bu nedenle serin, neredeyse soğuk su renk yıkanmış ve en sevdiğiniz pantolon boyama tehdit değil. boya yıkanıp, ilave kumaş – Bununla birlikte, yıkama esnasında su renkli, ancak gerekli değildir, aynı zamanda, korkmak için dikkat edilmelidir. Bazı ev hanımları hileler yapmaya ve yenilemek ve soluk kot rengini iyileştirmek için su boyalı yeni eski kot ile kaseye kumaş alımı yapanlar. Sıcak su felaket kot için – onlar çok çabuk doymuş rengini stok kumaş alanlar kaybedebilir.Tipik olarak, çeşitli sentetik elyafların yanı sıra pamuk kumaşlar dikiş dar kot. Pamuk ve katkı maddelerinin oranı kaynaktan çekme ve yıkarken sertlik derecesine bağlıdır. Daha fazla pamuk, yüksek küçülme riski ve sert kurutulmuş pantolon.

Kot Kumaş Alımı YapanlarAncak nadiren onarılamaz yıkama kot sonra boyutunda azalma. Çoğu zaman, birkaç saat sonra elyaf kot çorap, pantolon streç ve yine orijinal boyutunu ve şeklini kazanır.

Dekoratif kaplama bir şık kıyafeti sıradan pantolon çeviremeyeceğidir, kot özel bir stil verir. Ama bu tür şeyler bakımı çok nazik gerektirir (daha iyi manuel!) Parlak parçaları yağma nakış, dantel zarar görmesini önlemek için yumuşak deterjan ile yıkayın ya da değil.

Uygun yıkama Sırları

Peki, ne kadar haklı kot yıkama?

Parça Kumaş Alanlar – Yıkama dikkatle etiketi incelemek ve tüm sembolleri ve karakterleri anlamak için gerekli önce, her şeyden önce. Manuel veya hassas döngüsü ayarlayarak elle veya bir çamaşır makinesi içinde kot yıkanması tavsiye edilir. Asla çok kirli fırça yer ovmak – parlak noktalar kalır. Dakikada en fazla 800 devir sayısına sahip bir yıkama kartı veya çamaşır makinesi kullanmayın.

– Deterjanlar “denim için.” Işaretli, özel seçmeliyim Değilse, sen ve agresif leke çıkarıcılar (parlaklık ayrıntıları Kot Kumaş Alımı Yapanlarbitirme kaybetmek, kumaş üzerinde solmaya boya) çamaşır suyu ile tozları kullanamazsınız. Renk keten ve yumuşak sıvı leke çıkarıcı için toz kullanmak daha iyidir.

Kot Kumaş Alımı Yapanlar – Güçlü kirliliği ile dikkatlice mücadele edilmelidir. pas çirkin lekeler metal parçalar etrafında oluşabilir olarak yapmak şiddetle uzun süre emmek için öğeleri kirli değil. 0.5-1 saat deterjan çözüm kirleri yumuşatmak ve daha sonra aşırı heves olmadan bağdaştırıcı fırçayı kaldırmak için yeterlidir ve kumaş yaprak ve boya kir ile birlikte söyledi. Ve sorun, zemin sürtünme, zemin sıyrık ve delikler ortaya çıkabilir.

– Makinede yıkama dikkatle ceplerini kontrol edilmelidir önce, tüm fermuarlar zip, bitirme detayları güvenli bir şekilde geçirin.

Kot Kumaş Alımı Yapanlar – Siyah ve renkli kot daha iyi yıkama, suda biraz sirke ekleyin – bir renk “canlandırmak”.

– Pantolon tersyüz ve yıkama için özel bir torbaya konulmalıdır. Yani tasarruf ve hasar ve hasar en sevdiğim makinede sevdiğiniz öğe olacaktır.

Kumaş Alanlar– Yıkama daha sonra Jeans durum bastırıp tek başına su cam pantolon bel üst kenarını asmak. Su altını silecek sanki, avuçları arasına kumaş geçirerek elleri kot daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Kot Kumaş Alımı Yapanlar – Yıkanan kot koyarak önce, aksi takdirde nemli lifler anında kaybetmek tamamen dışbükey bölgelerde streç ve kumaş dışarı iyi kuru olduğundan emin olun tekleme kumaş alanlar.

– Yıkama kot sonra tersyüz ütülenebilir. Bu kendi görünümünü iyileştirmek ve aşırı sert kumaşı yumuşatır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın