Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar.

Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar

Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar.

Gabardin – Yaz ve kış için hem de mükemmel uyum neredeyse pratik su geçirmez kumaş alanlar çoğu zaman

Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar
Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar

sokakta çalışmak ve sürekli sıcaklık ve yağış değişiklikleri olumsuz etkilerine maruz olanlara giyim üretimi için bir malzeme olarak icat edilmiştir. Her şeyden önce, 1879 yılında çiftçilerin ve askeri düşünce kumaş patentini aldı. Günümüzde markası dünya çapında bilinen ve en iyi kumaş gabardin ile ilişkilidir.

Parti Kumaş Alan.

Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar. Bir «gabardin» adı kumaş çalışma giysi karşılık gelmez – Orta Çağ yüksek asalet ve kraliyet elbiseler trençkotlar denilen gibi. Başlangıçta, kumaş sınırlı bir renk paleti üretildi stok kumaş alanlar – spektrumun mavi, gri ve turuncu renkler artık gökkuşağının tüm renkleri içerir.

Üretim gabardin

Gabardinince yün Merinos koyun, pamuk, doğal ipek – Başlangıçta gabardin doğal hammaddelerden üretilen. Kumaş çözgü ve atkı iki ince dokunmuş ipliklerle dimi dokuma yapılır. , Görünür çözgü ve kumaş üzerine düşen suyun Gabardin Kumaş Alımı Yapanlarolmadığı kadar yoğun örgü edilemedi ve kumaş yüzü aşağı doğru döndürün. Kumaş üretim teknolojisi pürüzsüz alt ve sağ tarafta belirgin bir çapraz yara ile taraflı kumaş yapar kumaş alımı yapanlar. Daha sonra, kumaş katma viskon olmaya başladı – kimya sanayi ürünlerinin geliştirilmesi ile hamurundan imal en doğal iplik ve gelecekte, sentetik elyaf ekleyerek başladı. Günümüzde yaygın olarak gabardin,% 100 polyester liflerden imal edilmiştir.

Özellikleri gabardin

Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar.

Parça Kumaş AlanlarÖzellikleri aslında ve bu gün, yumuşak ve dokunma hoş iyi malzemelerden biri, için gabardin. Başlangıçta, kumaş sınırlı bir renk paleti üretildi – spektrumun mavi, gri ve turuncu renkler artık gökkuşağının tüm renkleri içerir. Sıkı örgü gabardin yeterince yağış ve güçlü direnir ve sentetik liflerin kullanımı neredeyse daralan yapar ve küçültmek için izin vermez için. Uzun sunumunu korur ve hammadde bileşimine bağlı olarak, ılık suda bir kuru temizleme ya da yıkama iyi kendisi verir, daha az aşınma. o “nefes” gabardin elbise ana avantajı ve kışın soğuk ve sıcak değil kumaş alanlar.

Gabardin.

Gabardin Kumaş Alımı YapanlarKumaş AlanlarGabardin, çalışma giysiler için kumaş icat, ama kumaşın işlevselliği ve pratiklik çok hızlı uzmanlar tanınan ve polar seferler üyeleri gabardin yapılmış giysiler giydi var. Gabardin itibaren Birinci Dünya Savaşı’nda askerler için üniforma dikti. Ama en büyük popülerlik gabardin 30 kazandı, bu şık, rahat ve pratik kat, takım elbise, bu kumaştan yapılmış elbiseler oldu XX yüzyılın, 40. yıl. Ama bugün, dünyanın pek çok ülkesinde, tekleme kumaş alanlar büyük bir gabardin yapılan ve bunun dışında, hala güzel ve zarif kıyafetler dikilir. Daha önce olduğu gibi, gabardin dikiş üniformaları memurlarının giyim, kurumsal takım elbise, ilaç, ticaret ve hizmet hizmetlerinin işçiler için tulum için kullanılır. Ve, ek olarak, gabardin kumaş bazı türleri döşemeli mobilya, masa örtüsü ve süs dekorasyon üretimi vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın