Kaşe

Kaşe

Kaşe üretimi için temel oluşturur tüy aka astar taranmış veya kılcal elle koparıp, dağ keçisi. Soğuk ucu da izole olması tüy bir hayvana sadece gerekli değildir , bu yüzden dikkatlice çıkarılır, genellikle büyük ayrılmış özel bir tarak ile yün temizlenir, ve daha sonra – kalınlığı ve

Kaşe
Kaşe

saçın uzunluğuna göre sıralanır. En ince kıllar, sadece 16 mikron arasında bir yarı çapa sahiptir insan saçı yarıçapı ise – 50 mikron arasında değişmektedir. Anlayın kaşmir ürünleri kadar pahalı olmasının nedeni ?

Kaşmir” denilen, çoğu insan dokunma nazik ve yumuşak kumaştan, şeklini alır. Aslında, elle toplanarak onunla iplik dokuma sözde tüy dağ keçisi. Bir Bu malzeme tabakasının ve kaşmir olarak bilinir. Kabartmak için hayvanları üremek için başka yerde  ve eskiden dağ keçisi aşağı bu tedarikçileri asla onun temel kalite mümkün değildir kaybetti. Bu kaşmir ürünleri yüksek maliyet vardır bu nedenle içindir.

Malzeme imal giysiler (zarif ceket ve mont ), kazak, elbise, ceket. Bu ürünler alerji veya farklı hassas cilde sahip kişiler tarafından seçilir. Kaşmir ürünleri düzgün giyim tarzını belli olacağını koşuluyla, istisnasız herkese güzel olacak.

Genelde, bir ceket veya kazak temizlemek için sadece daha iyi, ama biz el yıkama tavsiye, o zaman yıkama suyu böyle bebek şampuanı gibi yumuşak bir temizleyici ile, 30 ° C arasında bir sıcaklığa sahip sadece dikkatli olmalıdır. Yıkama işlemi sırasında, su sıcaklığının değiştirilmesi için de çok önemlidir. Sen şampuan tamamen suda çözülür emin olun. Bundan sonra, yavaşça su içinde kazak azaltır. Sizin el hareketleri sıkıştırma sünger gibi, dikkatli olmak zorunda, kaşmir ürünleri ovmak gerekmez. Yıkandıktan sonra, sürece su tamamen şeffaf olmadığı için iyice şeyi durulayın. Unutmayın, her durumda kaşmir ürün olmak !!! Bir tek hafifçe fazla suyu çıkarmak zorundadır. Sen havluya, örneğin, iyi emen bir kumaş şeyi koyarak bunu yapabilirsiniz. Bundan sonra, bir kazak veya ceket doğru kurutulmalıdır. Bu en iyi masa veya zemin üzerinde yapılır, gerekli beyaz bez veya havluyla yayılmış. düzgünce şeyi düzenleyin, ama böylece doğrudan güneş ışığı üzerinde girmemektedir. Bütün dikişler ve kırışıklıkları yayın.

Yapılacaklar kaşmir iyi katlanmış özel bir torba veya çantada saklanır. Ceket veya kazak salonu oluşmaz, böylece Ve en iyi koymak. Onların şeklini kaybedebilir çünkü rafa şeyler asmak için tavsiye edilmez.

Onları en az 24 saat süreyle dinlenelim; nazikçe şeyi düzeltmek ve günde bu formda bırakırsanız ceketinizin veya kazak kırışıklıklar, kendi

Kaşe
Kaşe

istekleriyle kaybolur.

Eğer kazak asmak karar verirseniz, yumuşak omuzlar ile bu özel askı için uygundur. Şimdi satışa özellikle triko için şişme askılar vardı.

(.. Suyu damlıyordu, kahve veya çay, vb dökülen) yapmanız gerekir en kısa sürede akan su altında nokta yerine, soğuk suyla temizlemek için; Sıcak su sadece renk lekeler pekiştirmek. Kimyasal temizlik için sadece İnatçı lekeler durumunda başvurulacaktır gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın