Kamuflaj

Kamuflaj
Kamuflaj

Kamuflaj kumaşı

Bu bölüm avcılık, balıkçılık ve turizm için giysi ve ekipman için kamuflaj kumaşı sunuyor. Dört renk çizimleri kamuflaj  güvenlik endüstrisi için ürünlerde kullanılan aktif kıyafetler piyasada kullanılmaktadır. Önerilen şirket arasında “Baltık Tekstil” kumaşlar, diğer çeşitli

Kamuflaj
Kamuflaj

seçenekler bulabilirsiniz. En popüler bir deformasyon desen kamuflaj  üniform üretmek için kullanılan (gümüş yaprak). aralığı da bir olduğu kamuflaj figür kamuflaj slayt , kumaşları çocuk kamuflaj gri, farklı kombinasyonlarda yeşil, kahverengi renkler.

Başvuru avantajlı bir şekilde su direnci çeşitli parametreler, farklı yüzey yoğunluğu ve su geçirmezliğini harmanlanır. Dayanıklılık, yüksek hijyenik özellikleri ve esneklik uygulamasının farklı alanlarda kullanımını sağlar: spor oyunları için üniforma ve özel giyim, Seyahat, avcılık ve balıkçılık, yazlık ekipmanları, askeri giyim üretimi için. Ayrıca% 100 polyester yapılmış malzemeyi satın alabilirsiniz. O UV ışığına en dayanıklıdır, bu mümkün başarıyla tenteler, çadırlar, sırt ve benzeri ürünler turist, avcılık, tatil beldesi üretimi için kullanmaya yapar hasar, nem-ve kir tutmayan, her türlü.

Oxford’da Kamuflaj sentetik liflerin düz örgü mamul bir dokuma -. avcılar, balıkçılar, turistler için koruyucu giysi üretiminde kullanılan giysiler Oxford bezi. Bundan başka, doku verileri uygun olarak ve torba, tenteler, kamp malzemeleri üretiminde, ayakkabı sanayinde kullanılmaktadır. bir poliüretan kaplama taşıyabilir temel olan çeşitli kaplama üzerinde.

Karışık dokularda Kamuflaj ve kamuflaj kabartılmış farklı bileşim ile tuval dokuma kumaşlar temsil eder. Baltex baskı, Sıcaklık baskı: Bu seride gösterilen dokular için% 100 pamuk içeren kumaşlar yanı sıra kumaşlar, farklı yüzdelerde, karma bir yapıya sahip bulunmaktadır.

Kamuflaj
Kamuflaj

baskı, yapısı itibariyle, tüketici yüksek bir ilgi görüyor. Tahsis Bu dokular avcılar, balıkçılar, tulum için giysiler duruyor. Bu dokuların çoğu su itici özellikli oluşmaktadır. Kamuflaj Suite 120 baskı, vb: Biz de size Teflon ve yağ-su-kovucu ile kumaş teklif Bu kumaşlar, kamuflaj kumaş özelliklerine sahip olan ve en çok uygun hafif ürünler yaz sonbahar ve ilkbaharda ve yaz çeşitler üretiminde kullanılır:

gömlek kamuflaj,kamuflaj giysileri,,gömlek kamuflaj,,balıkçılar, avcılar ve turistler için giysi.

Kamuflaj Polar   – sıcak giyim üretimi için kullanılan bir sentetik dokuma malzeme. Bu kumaş polyester liflerinden yapılmış ve bir son tüylenmeyi sahiptir. Kamuflaj yoğunluğu ve uygulama açısından farklılık gösterir.

Yoğunluk, daha yüksek 220 gramdır bir yüzeye sahip Polar baskı üst doku olarak kullanılmıştır. Daha küçük bir yüzey yoğunluğuna sahip olan polar, bir arka dolgu malzemesi olarak kullanılır. Ana özelliği ve vücut yüzeyinin nemi uzaklaştırmak işlevsel görevi, polar kumaş davranır. bu kumaşlar teknoloji üretimi için temel malzeme – Bu polyesterin varlığı ile elde edilir. Polyesterin nem emme katsayısı bilinen tüm doğal ve suni elyaftan en düşüktür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın