Kadife Kumaş Alınır.

Kadife Kumaş Alınır.
Kadife Kumaş Alınır.

Kadife Kumaş Alınır.

Kadife – kalın bir şekerleme düşük sert, yumuşak, parlak kumaş. Kadife dikmek abiye, şık Burunları, mont, çocuk

Kadife Kumaş Alınır.
Kadife Kumaş Alınır.

giyim, pantolon seçin.

Kadife streç harika uzanıyor ve bağlı elastik liflerin eklenmesi, şekil üzerinde mükemmel oturur.

Kadife yumuşak, yanardöner kumaş, klasik kadife daha incedir ve pürüzsüz preslenmiş yığını ile çok parlak kadife kumaş

Kadife – kaldırdı uzunlamasına sırtlar ile bir kadife kumaş. Kadife sağlam, esnek. Bir kaburga (kadife) onun görüşleri dikiş ceketler için idealdir, ince skar türleri -. gömlek ve pantolon için geniş yivli kadife bataklık tonlarında yağ – büyük olasılıkla, yurt içi hasıla. Ama Alman koleksiyonları aynı zamanda ince, yumuşak ve lezzetli olabileceğini gösteriyor.

Kadife Kumaş Alanlar.

Kadife Kumaş Kumaşlar doğal tonları üstünlüğü ile çeşitli renklerde sunulmaktadır. Özellikle çekici, neredeyse zarif, ince, küçük yara beyaz ve bej kadife görünüyor.

Kalın kadife takım elbise sıcak pantolon, ince, narin, ince fitilli olarak – bahar ve yaz için. Ama kadife pantolon. Gevşek bir yapıya sahip olmaması gerektiğini akılda tutmak satın alırken, onun kadife kazık gücünü kontrol edin. Kumaş ve kazık kolayca esneyen ise malzemenin kalitesi kötü.

Kadife. O yumuşak yapar gibi tiftik ve alpaka gibi değerli yün liflerinin bir çizgi ile sık sık olur ve kabarık. Naylon gibi sentetik eklerken, süet iyi şeklini almıştır.

Kadife Kumaş Alanlar.

Kadife Kumaş
Kadife Kumaş

Kadife yastıklı – yumuşak kalın bir bez. Şık dokunmatik kaplama Yüzeye parlak parlaklık vermek verir. . Beklenmedik yapısal çözüm geleneksel bez çağdaş sesi nasıl çarpıcı bir örnek kumaş, doğru ve yanlış tarafları tam yapısında aynıdır ve sadece rengi farklı olabilir böyle bir şekilde dokunmuş kumaş bileşim içinde farklı olabilir. Ama daha sık yoğun, yumuşak, hafif yünden malzemelerin. Bunlardan, özel teknoloji saygı, ceket, ceket ve mont dikmek.

Denim tafta – denim farklı bir yapıya sahip yoğun kumaş. metalik iplikler dahil bir parlaklık yaratır ve oldukça beklenmedik bir izlenim üretmek. . Elbise, pantolon ya da bir sportif bir şekilde elbise-gömlek: Bu doku her şey anlamında parlak doğal deri simüle eden bir malzeme Suni deri. Çoğu zaman bir su tutmayan kaplamanın bazında örme% 100 polyester cilt bulabilirsiniz. Bu gerçek değil, buruşuk, plastik, iyi oturan şekil daha incedir. Çilt artık

Kadife Kumaş
Kadife Kumaş

çünkü hiçbir şey dikmek: ceket, mont, takım elbise, etek, pantolon, çanta. Bu malzeme doku ağırlıklı ayırt edilir:

Deri “Bir sürüngenin” – suni derinin en sık görülen tipidir şimdi. Özel bir pansuman malzemesi taklit yılan derisi, timsah, kertenkele için teşekkürler.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın