İstanbul Kumaş.

İstanbul Kumaş

İstanbul Kumaş.

Tasarımında her bir renk ayrı bir silindir üzerine kazınmış çünkü silindirlerin sayısı, çamaşır tasarımına göre değişir. Büyük bir baskı altında İstanbul Kumaşdönen tambur ve makaralar arasındaki bez hareket ettikçe, bu sırayla her bir silindirin oyulmuş alanından renk alır. Emprime hemen kurutuldu ve boya ayarlayan bir fırına nakledilir.

Otomatik ekran baskı pamuklu kumaşlara renkli İplik Alan tasarımlar kazandırmak için başka temel bir yöntemdir. Rulo baskı daha yavaş olsa da, daha büyük ve daha karmaşık tasarımlar, ayrıntılı gölgelerin ve çeşitli el işi etkileri üretme avantajına sahiptir.

İstanbul Kumaş faktör, bir kumaşın alan ipliklerinin bir kümesi ile kaplıdır ölçüde gösteren bir sayıdır. Bir çözgü örtme faktörü ve atkı örtme faktörü: Herhangi bir dokuma kumaş, iki kapak faktör vardır. Pamuk sistemi altında, kapak faktörü pamuk kare köküne inç başına diş sayısına oranıdır iplik numarası.

Parça Kumaş Alan. Rakam gösterileri, farklı inşaat iki dokuma kumaşlar görüşlerini yansıttı. A ‘de çözgü ve atkı iplikleri, sadece kısmi olarak bez alanı içermektedir, ancak bu boşluk arasında kalan ile  kumaş alanı tamamen kaplıdır bitişik çözgü iplikleri ve bir dokuma ipliklerin göreli yakınlığı olduğu görülecektir bez bağlıdır iplik aralığı, p, iplik çapı, d oranı. Oranlı kapağın olarak bilinen bu oranı bir oranı olarak tanımlanabilir bu olsa da, konuda kapsamındaki bez, belirli bir alan için öngörülen görünümü ve 0 ile 1 arasında bir ölçek

İstanbul Kumaş
İstanbul Kumaş

olacak bir yüzdesi kapak olarak ifade 0’dan yüzde 100’e büyütülebilir.

İstanbul Kumaş.

Kumaş örtüsünün kümülatif olmayan şekilde, ayrı ayrı çözgü ve atkı ilgili örtü ifade edilmesi tercih edilir belirli bir bez belirlenmesi için gerekli olan ipliklerin her bir grubu karşılaştırmalı önemini göstermektedir özellikleri.

İstanbul Kumaş Alanlar. Üstünde gösterilen ilişki açık olacak kaynaktan eğer. Oranlı kapağın değeri biridir ve bu teorik olarak en fazla kapak olarak. Ancak uygulamada, bu değer, herhangi bir önemli ölçüde aşılabilir ilgili örtü, özellikle farklı düzlemlerde dişlilere zorlayarak, yön, iki iplik şekil değişikliği ile ya da ipliklerin karşısındaki arasında buna uygun olarak azalır.

İpek:

Tekleme Kumaş Alanlar. İpek Çünkü eşsiz özellikleri giyim için popüler kumaş biridir. İpek en lüks kumaş, en rahat kumaş, (yün İstanbul Kumaşeşit) kumaşların en emici, asmak için en iyi kumaş, renk için en iyi kumaş, büyük parlaklık yeteneğine, en iyi “el” sahip vb Bunlar kumaş daha popüler hale faktörlerden bazılarıdır. Kumaş kışın serin ve sıcak.

İstanbul Kumaş.

Parti İplik. Ter dayanıklılık: Terleme ve güneş ışığı zayıflar ve sarılar ipek kumaşlar. İpek kendisi bozulur ve renk boyama neden etkilenen edilir. Cilde yanında giyilen giysiler yıkanmalıdır veya diğer akıllıca her giydikten sonra temizlenmelidir.  Online alışveriş

Koruma, bir kumaş ile aşıldığını belirlemek çok zordur. Bunu test etmek için yolu vardır. Ne yazık ki, bu test yöntemleri tüm yıkıcı – gerçekten alev veya ark flaş testinde giysiyi bozmadan, alev direnci veya Ark koruma değeri bugünkü seviyesi ne olduğunu belirlemek için bir giysi test etmek için hiçbir yolu yoktur.

Online Kumaş SatışDoğal aleve dayanıklı kumaş ateşe dayanıklı özellikleri, diğer taraftan, yıkanıp olamaz ya, dönem aşınmış. Bu doğasından gelen elyaftan giysilerin alev direnci özellikleri dengelenir anlamına gelir. takan ateşe dayanıklı koruma her zaman olduğunu bilmek için büyük önem taşımaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın