Trençkot Kumaş

Trençkot Kumaş

Trençkot Kumaş.

Yün Gabardin – yoğun örgü su püskürttü ve şaşırtıcı derecede güçlü olduğu gibi yün gabardin erken trençkotlar kullanıldı; ipek astarlı, tam bu giysi, hafif, fonksiyonel ve stok kumaş alan yakışıklı oldu. Bir müşteri önemli harcama gücü olan ve ona verilen şey daha iyi hizmet bir giysi yatırım

Trençkot Kumaş
Trençkot Kumaş

yapmak isteyen oldu – ilk ceketler sadece İngiliz subayları satıldı. Bugün yün gabardin yalnızca istek üzerine veya özel trençkotlar kullanılır – bağbozumu yün gabardin makul fiyatlarla bulunabilir, ancak yüksek maliyeti, kitle satışı için pratik hale getirir.

Pamuk Parti Kumaş Alan – trençkot erken sürümleri ağır ile yapılmıştır haki. Bugün trençkotlar yoğun poplin ve dimi örgü (hangi gabardin biridir) ile dokunmuş pamuk kullanın. Pamuk özelliklerini muhafaza ısıya sahip tekleme kumaş alanlar olmamakla birlikte, daha dayanıklı ve eğer su geçirmez olabilir işlemden geçirildi. Pamuk daha az yün daha pahalı ve farklı kaynaklardan gelen büyük miktarlarda mevcuttur. Üreticileri genellikle karıştırın rağmen bugün pamuk, çoğu trençkotlar için tercih kumaş Suni ve sentetik elyaf daha iyi hava direnci özellikleri ve maliyet tasarrufu için.

Trençkot Kumaş.

– Deri trençkot modern bir varyasyon, ve gibi erkek giyiminde klasik parçası olma durumunu kazanmadı. Ağır ve pamuk veya yün kumaş kardeşleri daha sıcak, daha yakından işlevsellik açısından palto ile ilgilidir. Kir ve su ve temizlik kolaylığı püskürtmek için derinin yeteneği

Trençkot Kumaş
Trençkot Kumaş

çalışkan kent parça kumaş alan arasında aşağıdaki bu trençkot kazandı. Ne yazık ki, örgütlü suçların uşaklarının üniforma olarak siyah deri trençkot canlandırdığı negatif çağrışımları ile ceket giyen palan etti.

Trençkot Kumaş.

Trençkot Renk – Sen tan fildişi değişen gibi etiketlenmiş ceket göreceksiniz rağmen geleneksel ve en yaygın trençkot renk, haki olduğunu. Koyu trençkotlar İkinci Dünya Savaşı sırasında ölçekte ortaya çıkan; daha az temizlik gerektiren ve biraz daha kamufle olarak bir pratiklik açısından mantıklı. Bugün, siyah, mavi, ve hatta model trençkotlar mağazalar doldurmak ve pazarın iri bir bölümünü oluşturur. Bazı koyu renkler daha az sofistike ve gelenek sırtlarını açmak iddia olsa da, ben şahsen onların pratik olarak onlar gibi ve karanlık özelliklere sahip bir adam iltifat.

Trençkot Tarzı.

Trençkot KumaşTrençkot tarzı onun üzerinde 100 yıllık tarihinin çok az değişmiştir. Sürer, çünkü bu gibi klasik giyim ses yatırım olarak birçok kişi tarafından görülüyor. Klasik bir trençkot sahibi o tarihli haline asla emin olabilirsiniz. Ve cüzdan üzerinde zor olabilir yeni bir satın alma olsa da, on yıllardır ona sadakatle hizmet etti sonra ceketini ticaret olur bir adam bulmak zor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın