İplik Alınır. 0536 336 43 43

İplik Alan birlikte bükülmüş bir kaç malzeme şeridi içerir. Her bir şerit oluşturdukları iplik parçasının göre tüm kısa, elyaftan da, bir. Bu   elyaf iplik oluşturmak için daha uzun iplikler halinde döndürülmüş olan. Uzun sürekli şeritler sadece iplik bunları yapmak için ek büküm gerekebilir. Bazen tekstüre adında ek sürecinde konur.

İplik alanlar özellikleri büküm sırasında liflere verilen büküm miktarı, kısmen, bağlıdır. Büküm Oldukça yüksek derecede güçlü iplik üreten; Düşük büküm yumuşak, daha parlak iplik üreten; ve çok sıkı bir büküm krep iplik üretmektedir. İplikler ayrıca parçaların kendi sayısına göre sınıflandırılır. Tek bir iplik birbirine sarılmış tel ya da liflerden oluşan bir gruptan yapılır. Kat iplikleri, iki ya da daha fazla tek ipliklerin büküm yapılır. Kordon iplikleri iki veya daha fazla katlı ipliklerin büküm tarafından yapılır.

Dip Bobin İp Alanlar. 1995 döneminde  üretildi. Bükülmüş iplik üzerinde% 50 pamuktan yapılır. Tekstüre, kıvrılmış veya bulked iplik bükülmüş toplam yarısını oluşturmaktadır. Dokulu ipliğin fiziksel, kimyasal veya ısıl işlem nedeniyle daha yüksek hacim yer alır. Kıvrımlı iplik deforme şekilli termoplastik liflerden yapılır. halindeki İplik Alınıripliği doğal hantal ve yakından dolu edilemez liflerden oluşturulur.

İPLİK büyük veri uygulamaları için, bir büyük ölçekli olarak dağıtılan bir işletim sistemi tarif edilmektedir.

İPLİK veri işleme bileşeninden kaynak yönetimi ve zamanlama yetenekleri ayırımı yapabilen bir yazılım yeniden yazılmış halidir.

Bunun yararı böyle kümeleri şimdi toplu iş ile birlikte interaktif sorgulama ve veri aktarımı uygulamaları çalıştırmak için güçlü olmak gibi daha değişik işleme yaklaşımları ve uygulamaları daha geniş bir dizi desteklemek için sağlamasıdır.

Tek tek küme düğümleri işleme işlemleri izlemek düğüm yöneticisi ajanları ile merkezi bir kaynak yönetimi birleştiren İPLİK ve çekiciliğini artırmak için yardımcı olmuştur.

İPLİK ile gelen ayrılması toplu iş bitirmek için sabırsızlanıyorum operasyonel uygulamalar için daha uygun hale gelmiştir.

İplik AlınırİPLİK bunun bir çok koruyarak yönetmek ve iş yükleri izlenmesinden sorumlu olduğundan İPLİK sık sık işletim sistemini denir 1’de uygulanan olarak işleme motoru ve kaynak yönetimi yetenekleri ayırarak oluşturulan bir kaynak yöneticisi kiracı çevre, güvenlik kontrollerini uygulamak ve yüksek kullanılabilirlik özellikleri yönetmek.

Bir sunucu üzerinde bir işletim sistemi gibi, İPLİK birden fazla farklı kullanıcı uygulamaları multi-kiracı platformda çalıştırmak için izin verecek şekilde tasarlanmıştır. 1, kullanıcılar ya da diğer betik dillerinde, Java programları yazmak akışı kullanarak veya bir veri dönüştürme dili kullanma seçeneği vardı. Ne olursa olsun bu yöntem esas işleme modeline dayanmıştır tüm çalıştırmak için kullanılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın